Autor Wątek: Przenosiny forum  (Przeczytany 4528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Przenosiny forum
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 01, 2007, 12:50:50 pm »
Też mam te kopie bazy. Przetestuję to na jakimś serwerze i zobczę jakie wartości użytkowe posiadają wygenerowane pliki. Oby to nie była tylko sciema na odczepnego ze strony Admina Phorum.pl.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

pimos

  • Gość
Przenosiny forum
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 01, 2007, 01:42:06 pm »
hihi, dostało im się z każdej strony, czytałem nawet w necie wiadomości, że ktoś się szykował na nich do sądu. Wszędzie tłumaczyli się że to powody techniczne, ciekawe czy jakiegoś ścierwa nie zostawili.



pzdr

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Przenosiny forum
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 04, 2007, 07:11:56 am »
Cytat: "jerbro"
No to stare forum stoi już na http//www.wiatrowka.eu  ;-)
Kompletne forum

Teraz jeszcze raz porządki na nowym serwerze i mamy full wypas.
Pozostaje życzyć miłego serfowania.

Ponieważ, aby wgrać backup należało wyczyścić nowe forum, proszę ponownie  zarejestrować na forum.


Tak bardzo mi zależało na tym, aby tak się stało, że bez zgrzytów nastąpi łagodne przejście ze starego forum na nowe, tym razem wygrała cierpliwość.
Chciałbym podziękować Jurkowi, Darkowi i Krzyśkowi za trud jaki włożyli w budowę nowego forum, rzeczywiście możliwości moderowania i interfejsu są duże mam nadzieję, że forum będzie rozkwitało zwłaszcza iż doruwnuje tym znanym.

Teraz mogę się spokojnie zalogować na nowym forum jednocześnie rezygnując z adminowania czy też moderowania przekazując pałeczkę innym.

Można powiedzieć, ze postawiłem na swoim i dalej już nie będę "mieszał" chcę pozostać zwykłym użytkownikiem społeczności naszego nowego forum.
Uff, ulżyło mi  :D
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)