Autor Wątek: proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)  (Przeczytany 2517 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pimos

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« dnia: Października 18, 2006, 09:23:30 am »
Z przyjemnością śmiem donieść kolegom, że Komisja Kwalifikacyjna Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego uznała za zasadne przyznać mi Licencję Strzelecką na broń pneumatyczną i kulową :)
Oznacza to że czas się zbroić, mam już info jak w trybie przyspieszonym otrzymać promesę na zakup i chyba z tej opcji niebawem skorzystam. Moje serce i oczy nadal jednak skłaniają się ku mej małokalibrowej miłości czyli KBKS. Czytałem na i-web'ie nieco informacji, wszyscy chwalą i ganią pewne marki, chciałbym abyście podzielili się swoimi linkami do firm oferujących takie giwerki. Moje wymagania nie sią wielkie, jestem raczej przekonany aby pozostać przy zakrytych przyrządach ( żadnych lunet narazie ) no i aby maszynka strzelała w wszystkiego co się da, mam tu na myśli .22 Longa wszelkiej maści.
Właśnie przygotwuję się do remontu szafy w domu i wszak prawo nakazuje, stosownym wyposażeniem musi być stosowna szafa. Dzieci rosną, broni w domu coraz więcej, czas zamknąc to pod klucz. Upatrzyłem sobie coś takiego :


Miejsca trochę musi być bo wujo nadal namawia mnie na myślistwo i kto wie, może będzie potrzeba więcej miejsca.....

To tyle, zapodajcie jakieś ciekawe linki do handlarzy giwerami, a może do konkretnych modeli ?

pzdr

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Października 18, 2006, 10:57:08 am »
Nasze szczere gratulacje Piotrze ! W końcu dołączysz do elitarnego snajperskiego klubu ;)
W razie działań zaczepno-obronnych w naszej "Najjaśniejszej" będziemy mogli do Ciebie wpaść i porzadnie sie dozbroić w tej pieknej szafie pancernej  :lol:   :twisted:
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

pimos

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Października 18, 2006, 03:54:56 pm »
a dzięki dzieki, pomału dochodzę do zamierzonego celu. Wiadomo że nie naraz wszystko alo podstawowe wymogi prawne trza spełnić. Dziś dzwoniłem po szafę do elbląga, chyba w sobotę ją odbieram. Dla zainteresowanych.... są mniejsze szafki na 3 szt broni... cena jednak nieznacznie niższa.

pzdr

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:54:30 pm »
Witam,
co jak co, ale my, dozbroilismy się bardzo skutecznie. Mamy karabinki z wyposażeniem (co niektórzy potrzebuja butli z powietrzem   :D ), mamy przeróżne cele i inne zabawki  :D . Jestesmy gotowi do zabawy codziennie i bez ograniczeń. :wink:
I oby tak dalej.

Pozdrawiam
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

pimos

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 03, 2006, 07:34:31 pm »
ano prawda Jerzyk, czy aby nie sugerujesz czegoś ?
jak cię znam to coś kombinujesz robaczku, nowy sprzęt itd, a czy nie zapomniałeś o patencie ? czy nadal mam sam to ciągnąć ? Nikt z klubowiczów nie ma czasu albo kasy aby iść w kierunku broni palnej a domniemam że byłeś skłonny podążyć w tym kierunku ....
We wtorek jestem w Grudziądzu po listy startowe z zawodów, jak masz ochotę się ze mną zabrać i pogadać to daj znać....

pzdr

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:05:47 pm »
Cytat: "pimos"
Nikt z klubowiczów nie ma czasu albo kasy
pzdr


Hej Piter
zechcesz zostać  naszym sponsorem w kierunku palnej :?:

dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :lol:
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

KrzychG

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 03, 2006, 09:56:08 pm »
Cytat: "pimos"
jak cię znam to coś kombinujesz robaczku, nowy sprzęt itd...


Noooooooo :wink:  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

pimos

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 04, 2006, 08:14:33 am »
nie w tym rzecz Janusz, o patencie tłukę już od dawna, zobaczcie datę tematu...., Moim zdaniem nie odrazu Rzym zbudowano, można małymi kroczkami, tak jak rozmawialiśmy o strzelaniach małokalibrowych i o liście naszych życzeń w stosunku do LOK, to warto aby przynajmniej dwóch z nas miało papiery i aby mieć argumenty dla Zarządu LOKu. Na początku był entuzjazm a teraz większość ma "inne wydatki" - w takim kontekście mowa była o kasie.
Apropos, to czas chyba pójść twoją propozycją Janusz i spotkać się w szerszym gornie i ustalić strategię na 2007. Warto też uzupełnić składki i może podjąć decyzję co z tą kasą robimy ? Może jakiś zakup butelki, karabinka a może śrutu, sam nie wiem, ale to dobry temat do rozważań...

pzdr

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 04, 2006, 02:21:56 pm »
Witam,
nie mozna wspólnej kasy wykorzystywać na zaspokajanie własnych potrzeb.  :(  Byłoby to nie fair w stosunku do kolegów  :!:

Pozdrawiam
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

pimos

  • Gość
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 04, 2006, 02:33:15 pm »
Jurek
Dlatego idę za propozycją i chętnie się spotkam aby usłyszeć wszystkie za i przeciw.... powyższe to tylko propozycje, które nie muszą być celem tych funduszy, to co, może jakieś spotkanko przy piwku w pubie ?

pzdr

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
proletariusze wszystkich krajów - ZBROJMY się ;)
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 05, 2006, 09:19:02 am »
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)