Autor Wątek: Początkujący :)  (Przeczytany 4754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« dnia: Września 10, 2006, 07:01:51 pm »
Witam jestem poczatkujacym w tym temacie wiatrówkowym ? :P Powiedzcie jaki sprzet jest najlepszy dla poczatkujacego i w miare niedrogi z ktorym mozna sie pokazac w towarzystwie :D Ja narazie planuje zakup pistoletu Beretta M84 oczywiscie nie prawdziwego :D Powiedzcie czy to dobry wybor jako bron krotka bo taka mnie strasznie interesuje ale oczywiscie jak widzialem te wasze cuda to mi szena opadla  :shock: ile bym dal zeby takie cudenko miec ale finanse niepozwalaja :(

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Początkujący :)
« Odpowiedź #1 dnia: Września 11, 2006, 01:10:27 pm »
Witam
z krótką dałbym sobie narazie spokój, tego typu "pukafki" nadają się na działkę do pykania w puszki po napojach lub do grilla 8)

Poszukaj na allegro slavie 630 lub 631 (200 - 500zł) z tej wiatrówki przy odrobinie wprawy będziesz strzelał do kapselków też po napojach :wink:
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Początkujący :)
« Odpowiedź #2 dnia: Września 13, 2006, 10:49:52 am »
Witaj Mikrus,

Zgadzam sie z kolegą Januszem, jak chcesz postrzelać tanio i zarazem celnie to tylko Slavia ewentualnie jakieś HW 30.
Jezeli bardzo ci zalezy na krótkiej "klamce" to proponuje Crossmana 2240. Jest w miare tani i zarazem celny , posiada spore mozliwości tuningowe.


pozdrawiam,

Daro
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #3 dnia: Września 13, 2006, 07:34:04 pm »
Stało sie zamowilem wiatrowke. Chcialem slavie 631 ale niestety finanse nie pozwolily. Przewertowalem rozne fora i doszedlem do wniosku ze kupie HATSANa 70s. Z tego co ludzie pisali nie jest az taka zla tylko trzeba cos w niej wymienic a ja sie nie znam i nie wiem co jak i ggdzie :( moze ktos z Was moglby mi pomoc ? I jeszcze takie pytanie. Jak moge dorobic tlumik ? Czy ktos wie a moze potrafi i zrobilby to za jakas oplate, niewysoka oczywisce ;)

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Początkujący :)
« Odpowiedź #4 dnia: Września 13, 2006, 09:15:02 pm »
Twój wybór i ty będziesz strzelał z tej giwery :)
Skontaktuj się z tym Panem i opisz mu co dolega twojemu przyszłemu nabytkowi.
http://www.konceptus.pl/information.php?info_id=2
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2006, 09:18:09 pm »
Ha zamowilem i jestem ciekaw co to za dziwo mi przyjdzie :) Teraz probuje znalezc dosyc tania i w miare dobra lunete ale cieniutko cieniutko :( nic nie ma. Ale jak juz bede miec to co chce to mzoe przypadkiem sie spotkamy na naszej strzelnicy w pieknym Kwidzynkowie :)

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #6 dnia: Września 13, 2006, 09:22:04 pm »
Aha co do tej lunetki :? to moze moglby mi ktos polecic jakis konkretny model do Hatsana ? Bo podobno on mocno kopie i kupienie tasco na allegro mija sie z celem :/ prawda to czy falsz ? Przepraszam ze 1 pod 2 post :(

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #7 dnia: Września 14, 2006, 12:32:28 pm »
Strasznie małe zainteresowanie tym forum :( ale moze to sie zmieni :) I mam pytanko (cholera 3 pod rzad post ) czy w Kwidzynkowie sa jakies sklepy z wiatrówkami itp itd ? bo ja nieobeznany w tym temacie :/

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Początkujący :)
« Odpowiedź #8 dnia: Września 14, 2006, 04:51:11 pm »
Hej,

1. Lunetka do Hatsana ??? ... hmm... zastanów się mocno nad takim zakupem ponieważ mało która sprosta takim szarpnięciom i "kopniakom" jakie generuje ta wiatrówka. Tu raczej nie kupisz nic dobrego ponizej 500 PLN a i tu mam watpliwości czy takie szkiełka wytrzymają. Ja w takiej sytuacji pozostałbym na celownku klasycznym.
Jezeli bardzo chcesz sie przekonać i zakupić to popatrz tutaj :
http://www.acmeimport.pl  
www.sportsoptics.pl/
2. Sklep z wiatrówkami w Kwidzynie owszem jest /sportowy/ ale tam odradzam robić zakupy.
3. Zainteresowanie forum w okresie letnim faktycznie jest mizerne, chociaż mam nadzieję, że późną jesienią sytuacja się zmieni.  Może ?!?
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #9 dnia: Września 14, 2006, 06:36:37 pm »
Z tego co ostatnio wyczytalem na forum iweb.bron czy jakos tak to do hatsanow polecaja lunetki Leapers badz AGS ale nie wiem jak to sie sprawdzi, a o lunetach to ja mam takie pojecie jak o naprawie samochodów :/ czyli zadne:( A i tanie one nie sa no ale z czasem bede musial sie zaopatrzyc w takowa. Narazie musze wymienic bebeszki prowadnice i cos w tym stylu. Tylko nie wiem gdzie moge kupic kapelusz ertalitowy do sprezyny :/ Wiecie moze gdzie go dostane ? Moze w naszym sportowym ? :D

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Początkujący :)
« Odpowiedź #10 dnia: Września 15, 2006, 01:40:26 pm »
Jeśli chodzi o wymianę bebeszków to oprócz tego co zaproponował ci kolega Darcus, poszukaj na iwebie kontaktu do niejakiego Hogana. Mi osobiście dorabiał prowadnice pod wymiar.

Luneta? skoro brak kasy to proponuję
poklejony (czyt. wzmocniony :)  Vomz, zapodaj ogłoszenie również na iwebie.
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #11 dnia: Września 18, 2006, 03:11:36 pm »
Witam musze sie Wam pochwalic :) Dzisiaj zostalem szczesliwym posiadaczem Hatsanka 70s :) To moja pierwsza wiatrowka i mam nadzieje ze bardzo dlugo wytrzyma :) Sprzet jest miodny jak dla mnie i jestem bardzo z niego zadowolony :) Czeka go tylko wymianka bebeszkow od Pana Hogana (zbieram kaske) oraz smarowanko a pozniej to lupka i moze tlumik jak finanse pozwola mi tak konkretnie zaszalec ;) Celna jest jak na moje oko :) ( a strzelalem juz z kalaszka i glauberytka w woju;)) no i ma ta moc ;) z okolo 7metrow przebila blache grubosci 2mm  :shock: i srut wbil mi sie w scianke od lozka :( I prosze sie nie smiac ze mam hatsana :| nie stac mnie na cos lepszego:( ale narazie i tak nic juz nie potrzebuje bo to jest to czego szukalem cudo :) a na iweb pewnie osoby sobie zadrwily z tego :/ Pozdrawiam

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Początkujący :)
« Odpowiedź #12 dnia: Września 18, 2006, 07:06:34 pm »
Witaj
nikt się nie będzie tu śmiał z tego co masz.
Hatsanik jak go dopieścisz da ci wiele radości tylko pamiętaj
nie mów, że to jest ta jedyna twoja wymarzona wiatrówka
bo za jakiś czas może zmienisz poglądy :wink:
no ale ciesz się tym co masz i my się też cieszymy :)
No i jeszcze jeden plus z twojego zakupu, nauczysz się strzelać
z wiatrówki która wymaga od strzelca sporych umiejętności, odrzut, spust.
Jak weźmiesz w łapki coś z delikatniejszym spustem i brakiem odrzutu to dopiero nam pokażesz :)
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Początkujący :)
« Odpowiedź #13 dnia: Września 18, 2006, 09:00:00 pm »
Nic dodać nic ujać, zapraszamy na strzelnice jak tylko będziesz gotów :)
Być może przy odrobinie szczęścia bedzie ci dane postrzelać z zabytkowej broni naszego kolegi z Grudziadza. To dopiero jest POWER !!! Odjazd na maksa !!! :)))
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Mikrus86

  • Gość
Początkujący :)
« Odpowiedź #14 dnia: Września 18, 2006, 09:08:50 pm »
Nie omieszkam przyjsc za tydzien:) tylko jak tu przeniesc wiatroweczke z okolic basenu az na strzelince :| nie mam pokrowca i tu problem :| a nie stac mnie na kupno :( a tak przy okazji. W naszym slicznym miescie moge gdzies kupic ow pokrowiec ? czy znowu jestem skazany na internet ? A co do interneto to jestem pelen podziwu dla 1 sklepu nie wiem czy moge tu jego nazwe wymienic ale co tam chba na to zasluguje (chyba) mianowicie chodzi o sklep VMAX2. Zamowilem u nich wiatroweczke wraz ze srutem Exac czy jakos tak. Wiatrowke dostalem zaplacilem za srut i wiatrowke ale srutu brak :| mowie co jest?!?! szybko e-mail do nich ze mnie oszukali. 5 min pozniej dzowni telefon i mily Pan ze sklepu VMAX2 oznajmia ze zaszla jakas pomylka nikt nie chcial mnie oszukac i srut natychmiast zostanie wyslany :) zrobilo mi sie glupio ze nazwalem ich oszustami ale jakos przezylem. Jestem w szoku ze Panowie ze sklepu tak dbaja o klienta ze az zadzwonili do mnie i wytlumaczyli cala sytuacje przeprosili. Normalnie w innym sklepie musialbym czekac na odpowiedz mailem pewnie 1, 2 dni a tu 5 min i telefon dryn dryn :) Sa jeszcze uczciwi ludzie na tym swiecie :) Pozdrawiam :)