Autor Wątek: Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie  (Przeczytany 7238 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 06, 2008, 08:32:33 pm »
Rozmawiałem dzisiaj z p. Piotrem. Nie będzie na naszych zawodach, gdyż będzie na innych. Tematu karabinka juz nawet nie poruszałem. Pozostali jeszcze myśliwi z Prabut. Tomek obiecał porozmawiac. Jutro będziemy mieli więcej informacji
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 07, 2008, 06:57:17 am »
O apteczkę się nie martwcie, na pewno będzie ;-)  :mrgreen: .

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 07, 2008, 07:13:00 am »
Cytat: "KrzychG"
Poszło do Ciebie na e-maila.

Krzycho
Wszystko dostałem, dla mnie super. Znalazłem tylko jeden mały błąd w dacie, zawody są 24-go oraz w konkurencji Czumy i strzelby musi być miejsce na czas, bo ten będzie mierzony. (analogicznie w arkuszach zbiorczych ). W strzelbie usunąłbym pola 1 do 5 dla blaszek i wstawił : "czas", "kary" oraz " suma" . Wrzuć proszę do downloadu na forum niech może inni jeszcze zerkną czy czegoś nie przeoczyliśmy.

Cytat: "Mada"
...mam nadzieje, że też zdany
No mamy nadzieję, bo jeśli nie to zostaniesz komisyjnie rozstrzelany  :mrgreen:

Cytat: "jerbro"
...Pozostali jeszcze myśliwi z Prabut...
Kurteczka, robi się nieciekawie, a tak zależało nam na tej konkurencji. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie bo trochę dziwnie będzie to teraz odwoływać.... :cry:

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline KrzychG

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 128
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 07, 2008, 06:33:06 pm »
Cytuj
Znalazłem tylko jeden mały błąd w dacie, zawody są 24-go

Poprawione.

Cytat: "pimos"
w konkurencji Czumy i strzelby musi być miejsce na czas, bo ten będzie mierzony. (analogicznie w arkuszach zbiorczych ).

Widać nie przyjrzałeś się dobrze, rubryki na zapis czasu w czumie i strzelbie były przewidziane od razu.

Cytat: "pimos"
W strzelbie usunąłbym pola 1 do 5 dla blaszek i wstawił : "czas", "kary" oraz " suma" .

Poprawiłem jak chcesz, ale wolałbym zachować stary układ. Rubryki 1-5 właśnie są po to żeby sędzia zaznaczył trafienie lub wpisał czas karny.

Cytat: "pimos"
Wrzuć proszę do downloadu na forum niech może inni jeszcze zerkną czy czegoś nie przeoczyliśmy.

Wrzuciłem do: Biblioteka prawna - Dokumenty klubu. Plik PDF.exe jako archiwum samorozpakowujące.

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 07, 2008, 07:31:38 pm »
Mam załatwione 8 sztuk materacy.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 13, 2008, 01:12:12 pm »
Ostatnie doniesienia w sprawie zawodów, dzielę się z wami :

- Jest zgoda Burmistrza na pokrycie kosztów pucharów i grochówki, tym samym zawody zmieniają nazwę na "Majowa Strzelba i Czuma o Puchar Burmistrza Kwidzyna". Pucharów z miasta będzie w sumie 12, 4 duże za pierwsze miejsce w każdej konkurencji, po 2 małe za 2 i 3 miejsca.
- Będzie puchar "Prezesa ZR LOK dla najlepszego strzelca we wszystkich kategoriach. Pan Rysio mi go jakoś dostarczy. Przydałby się zatem jakiś formularz zbiorczy wyników, może Krzycho lub Jarek coś zaproponują....
- Będzie grochówka dla zawodników, postaram się wynegocjować napoje chłodzące, jak nie to się kupi wodę w Kauflandzie i tyle. Kubki plastikowe przywiozę ja z firmy.
- W konkurencji karabinu CZ będzie limit około35 osób, tylko tyle będzie amunicji. Irek przyjedzie rano koło 10.00 i proponuję aby sędziowie odrazu strzelili tą konkurencję, później może być mało czasu a i lufa musi odpocząć. Irek przywiezie 5 kompletów słuchawek i może z 1 okulary oraz tarcze (jakieś).
- Przed zawodami w prasie ukaże się ogłoszenie o zawodach z linkiem do naszego portalu. Na szczycie portalu winno się ukazać ogłoszenie z linkiem do regulaminu i cenami startowego. Po analizie kosztów i form rozliczeń z partnerami jest następująca propozycja :
           - 3 konkurencje dla osób z uprawnieniami bez własnej broni - 30 zł (każda po 10 zeta)
           - te same konkurencje dla organizatorów i przyjaciół - 20 zł
           - karabin c.z. płatny osobno i bezpośrednio u Irka na strzelnicy - 25 zł dla wszystkich
           - swój karabin i amunicja - free

Dodatkowo, dla przyjezdnych będzie utworzony formularz zgłoszeniowy. Poprosiłem Darka o przygotowanie i przetestowanie go na przyszły tydzień.  Jest on po to, aby wiedzieć ile trzymać miejsc na karabin c.z. bo członkom klubów bardziej zależy na komunikatach niż osobom bezstronnym. Jeśli ktoś przyjedzie też ze swoją pompką czy pistoletem to płaci tylko 10 zł za każdą konkurencję w której używa broni lub amunicji z zawodów.
Dodatkowe strzelania (poza konkursem) w konkurencji strzelba, pistolet lub kbks - po 10 zł, z czego strzelba i pistolet płatne bezpośrednio u sędziów z Gardy.

- Będą 2 timery, na strzelbie i pistolecie, przydałby się stoper nawet dwa na karabiny.

- są zmiany w regulaminie, szczególnie w kwestii karabinu c.z. Ze względu na dostęp amunicji i jej ceny, po negocjacjach z Irkiem zmieniłem ilość próbnych z 3 do 2. Dodatkowo nie będziemy latać do tarcz, wyniki będą sprawdzane przez lunety i tu apel o przywiezienie na strzelnicę lunet. Irek przywiezie 1 szt, Jurek zobowiązał się zapytać co z LOKoskimi i może Jarek przywiezie swoją. Napewno się przydadzą.
Ostatnią wersję regulaminu po konsultacjach z Gardą i Irkiem umieściłem TUTAJ Jeśli są uwagi to proszę pilnie o kontakt.
- Będą 2 zestawy krótkofalówek ( Darek i Ja) jak ktoś ma jeszcze komplet w paśmie cywilnym to niech się zdeklaruje, przydadzą się....

Treść artykułu oraz zaproszenie dla mediów i na fora internetowe napiszę niebawem po akceptacji cen zaproponowanych wyżej. Na koniec kilka spraw drobnych dla przypomnienia :

- Jarek, wysłałem ci dyplomy w CDR na maila domowego. Prosimy o propozycje do wydruku . Pozostaje kwestia ile dyplomów ? skoro są puchary proponuję tylko za 4,5 i 6 miejsca.
- Materace : w końcu bierzemy LOKoskie czy od Adama ? Cały sprzęt LOKoski przyjedzie rano koło 9.30.
- Taśmy ogrodzeniowe : ktoś się deklarował nie zapisałem kto....

To narazie tyle, na koniec prosiłbym o deklaracje, kto o której w sobotę może być, a jest co robić.
- rozstawić taśmy i zablokować wjazd na strzelnicę + rozwiesić kartki o strzelaniu
- Rozstawić karabinki, chorągiewki i tarcze oraz stanowisko do Czumy.
- Przestrzelać karabinki i poustawiać przezierniki.
itd....


pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline KrzychG

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 128
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 13, 2008, 01:54:11 pm »
Cytat: "pimos"
Będzie puchar "Prezesa ZR LOK dla najlepszego strzelca we wszystkich kategoriach. Pan Rysio mi go jakoś dostarczy. Przydałby się zatem jakiś formularz zbiorczy wyników, może Krzycho lub Jarek coś zaproponują....


Nie za bardzo kumam jak można sumować wyniki w konkurencjach czasowych i punktowanych? Chyba że przyjmiemy zasadę naliczania punktów za zajęte miejsce w danej konkurencji tj: pierwsze miejsce - 10 pkt.............dziesiąte - 1 pkt, jedenaste i dalej - 0 pkt. Jeżeli jest to do przepchnięcia to formularz będzie prosty jak drut.

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 13, 2008, 03:47:34 pm »
Znalazłem sponsora na napoje ;-) . Sponsor to Gabinet Laryngologiczny Mirosław Grabarek :mrgreen:  :clap:  :lol: .

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 13, 2008, 05:34:38 pm »
Cytat: "KrzychG"

Chyba że przyjmiemy zasadę naliczania punktów za zajęte miejsce w danej konkurencji tj: pierwsze miejsce - 10 pkt.............dziesiąte - 1 pkt, jedenaste i dalej - 0 pkt.

Krzysztof,
Twoja propozycja jest dobra i proponuję przyjąć ją za obowiązującą, można też liczyć metodą Comstoc, choć jest ona pracochłonna albo wymaga laptopa. Mam nawet oprogramowanie do liczenia wyników zawodó ale wymaga nauki i jest po angielsku...  
Cytat: "Mada"
Znalazłem sponsora na napoje
Pozdrawiamy sponsora i dla sędziów prosimy o proteiny i minerały  :mrgreen:  może być Kryniczanka  ;-)

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 13, 2008, 06:34:20 pm »
Cytat: "pimos"
dla sędziów prosimy o proteiny i minerały

Mogą być z jęczmienia "bez ducha" :?:  ;-) .

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 13, 2008, 06:45:37 pm »
Cytuj
To narazie tyle, na koniec prosiłbym o deklaracje, kto o której w sobotę może być, a jest co robić.
- rozstawić taśmy i zablokować wjazd na strzelnicę + rozwiesić kartki o strzelaniu
- Rozstawić karabinki, chorągiewki i tarcze oraz stanowisko do Czumy.
- Przestrzelać karabinki i poustawiać przezierniki.
itd....


Wydrukowałem i zalaminowałem tablice ostrzegawcze (do wystawienia na ścieżkach prowadzących na strzelnicę od strony lasu) oraz tablice wskazujące strefę bezpieczeństwa.
Pracuję nad dyplomami.
Tarcze do karabinka 50 m (na specjalnym tarczowym kartonie) są zamówione.
Na strzelnicy będę o 9tej.
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

Offline KrzychG

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 128
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 13, 2008, 08:09:01 pm »
Przejrzałem regulamin i wyszło mi że w liście zawodników testu Czumy muszę uwzględnić rubrykę na wskaźnik (punkty : czas).

Co do pucharu ZR LOK mam trochę wątpliwości. Ponieważ dzielimy konkurencje na dwie grupy: powszechną (pompka + k.b.z. 50m) i klubową (dwie poprzednie + test + k.c.z.) to wydaje mi się że powinny być dwa puchary dla najlepszych strzelców.

Rozumiem że w grupie powszechnej według wyliczenia startowe za dwie konkurencje (pompka + k.b.z.) wynosi 20 zł? jeżeli tak to trzeba określić to konkretnie w informacji o zawodach.

Poza tym to chyba powinniśmy ustalić kto konkretnie jest podciągnięty pod pojęcie "przyjaciele". Raczej nie wyobrażam sobie żebym przyszedł moim niezrzeszonym kumplem ,który nie ma własnej broni i pozwolenia na takową , i zapisał go do trzech konkurencji jako "przyjaciela" za 20 zł. No i co z tymi którzy dysponują bronią służbową, mogą pojawić się z nią na strzelnicy, ale amunicji niet? Żeby nie było że fantazjuję to znam takiego człowieka z ochrony który może legalnie broń służbową przenosić, przechowywać w domu itd. itp. ale na kulki kasy niet. I co wtedy? A może chciałby wziąć udział w zawodach tylko......?


No dobra, dosyć marudzenia. Uaktualnię listę dla testu i jutro zabieram się za drukowanie. Załatwcie tylko jakąś sekretarkę z ładnym pismem bo moje bazgroły to "Ło Jezu". Mogę zostać podejrzany o jakieś machloje z wynikami. ;-) Na strzelnicy będę ok 9.00 ± 15 min.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 14, 2008, 06:39:57 am »
Krzycho
Za przyjaciół uważa się : KKS VIS, Garda, Jonkowo, LOK, media, sponsorzy i tyle.
Kumple płacą jak powszechna.
Puchar LOK trafi tylko do tych co brali udział we wszystkich konkurencjach. Grupa powszechna nie ma co na niego liczyć. Mam nadzieję że zostanie w Kwidzynie.... :mrgreen:
Jeśli pojawi się mundurowy ( tak samo jak w Gardzie ) płaci startowe ( jak sama nazwa wskazuje) czy korzysta ze swojej amunicji i broni czy nie. Niektórzy strzelają ze swojej broni a biorą tylko amunicję klubową. Nie dotyczy karabinu c.z., który jest wyjątkiem i rzadkością na zawodach. (względy również finansowe ). Spodziewam się z mojej strony jednego myśliwego z bronią.

Jeśli są jakieś inne propozycje cen i taryf - to chętnie wysłucham.

Cen nie podajemy w regulaminie jeno w informacji o zawodach, która niebawem pojawi się na głównej stronie wraz z odnośnikiem do formularza rejestracyjnego.
Myślę, że jak zatwierdzimy powyższe informację, jestem gotów do przygotowania jej na stronę.

ps. Dzwonił Irek, będzie koło 9.15, przywiezie karabin, 5 par słuchawek, kamizelki "Instruktor Strzelania" oraz tarcze. W pierwszej kolejności strzelają sędziowie, Irek chce koło 14.00 zmykać do domu bo jedzie na imprezę.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 14, 2008, 10:49:30 am »
Cytat: "KrzychG"
Załatwcie tylko jakąś sekretarkę z ładnym pismem bo moje bazgroły to "Ło Jezu". Mogę zostać podejrzany o jakieś machloje z wynikami.

Załatwione ;-) . Nasz sekretarz ma w miarę ładne pismo i będzie obecny ;-) a raczej obecna :mrgreen: .

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Propozycja zawodów Karabin C.Z. w Kwidzynie
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 14, 2008, 09:44:37 pm »
Dyplomy na zawody:

czuma  
strzelba  
karabin  


Pozostał mi jeszcze karabinek, ale to jutro. Oczekuję na konstruktywne uwagi.
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl