Autor Wątek: Promocja  (Przeczytany 1795 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pimos

  • Gość
Promocja
« dnia: Sierpnia 08, 2006, 12:05:00 pm »
Doszedłem do wniosku że skoro mam teraz trochę więcej czasu to warto pomyśleć o nowym narybku do naszego klubu. W tym celu mam pomysł, który już kiedys rzuciłem, a mianowicie artykuł w gazetach lokalnych informujący o istnieniu takowego. W Kwidzynie jest sporo ludzi z wiatrówkami, którzy nawet nie wiedzą co mają w domu, poza tym jak przyjadą, zobaczą w co się bawimy i co można wyciągnąć z giwer, napewno ich zachęci. Przeglądając zakres wiekowy ludzi na innych formach, ludzie pojawili się z przypadku, czytałem nawet hiostorię jakiegoś 60-latka i iwebie, który kupił sobie komputer i internet aby być na czasie. Do tego dochodzi fakt, że wielu osób będzie mogło liczyć na doradzctwo i pomoc więc w takiej formie można to strzelać. Dodatkowo LOK też będzie zadowolony i zapewne będzie się szczycił tym, że koło się reklamuje. W tym celu moja propozycja ( zakładam że tylko nieliczni i wtajemniczeni będą czytać ten artykuł i nikt postronny........ )

Mam dojścia do lokalnych gazet ( KK i Puls ), deklaruję napisanie dwóch artykułów do lokalnych gazet w działach sportowych, najlepiej nie w formie wywiadu lecz raczej sprawozdania z wydażenia sportowego. W tym celu proponuję zorganizowanie minizawodów "Field Target" ( kto się podejmie ? tak czysto relaksacyjnie ) i z tych właśnie zawodów ukażą się artykuły w gazetach, oczywiście ze zdjęciami. Możemy również posłużyć się pucharami które są w naszych rękach aby to doniośle wyglądało. Wystarczą po 2 fotki i artykuł do każdej gazety oraz namiary na nas, czy to w postaci tego forum czy maila do prezesa, choć ten ostatnio wydaje się być nieuchwytny....
Trzeba korzystać z pogody póki jest, czyli parę fotek z giwerami i z "zawodów". Resztą się zajmę osobiście, pytanie tylko czy warto....

Forum widzę zrobiło się mało aktywne, ale właśnie dzięki młodym może zacząć działać jak należy, jeśli mnie przeczucie nie myli to pojawią się młodzi ludzie z chinkami, ale nie ma co krytykować tylko pomódź w naprowadzeniu na właściwe tory.

Co wy na to ?

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Re: Promocja
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 08, 2006, 05:17:35 pm »
Piotr ! Good idea :!: :idea: Pytanie tylko czy chociaż parę osób z naszego szerokiego gremium będzie chciało to poprzeć.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

pimos

  • Gość
Promocja
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 17, 2006, 10:06:09 am »
jak widzę niewiele osób ma zdanie w tej kwesti, nie wiem czy mam dalej to kręcić do przodu czy nie. Narazie z racji wyjazdu ( jutro wybywam na około 10 dni ) nic nie robię w tym względzie.

pzdr

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Promocja
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 19, 2006, 08:16:55 pm »
Działaj może coś z tego będzie.
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"