Autor Wątek: Gadżety klubowe  (Przeczytany 1464 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Adrian S

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 36
Gadżety klubowe
« dnia: Grudnia 11, 2019, 08:33:00 pm »
Hej!

Drodzy Klubowicze, proszę o wyrażenie swojego zdania na temat gadżetów związanych z działalnością naszego klubu.
Myślałem o takich prostych rzeczach, na które zostanie naniesione nasze logo jak np. kubek, koszulka, polar, naszywki z rzepem. Również myślałem o czymś bardziej finezyjnym jak pin inaczej zwany znaczkiem wpinanym w klapę.

Oczywiście zrobiłem mały rekonesans po firmach świadczących takie usługi i każda mówi im więcej tym taniej. Jeżeli ktoś ma już doświadczenie z podobnymi tematami to proszę o informacje w komentarzach. Osoby chętne również proszę o zgłaszanie sowich pomysłów.

Jeśli temat spotka się z dużą dozą aprobaty. To oczywiście będę szukał konkretnych wykonawców i powrócę do Was z wyceną poszczególnych rzeczy.

Dzięki i pozdrawiam

Adrian



Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 12, 2019, 05:31:21 pm »
Pomysł zacny, myślę, że trzeba go podzielić na dwie grupy :
- dla nas
- do rozdania z różnych okazji

W pierwszej grupie widzę naszywki (rzepy), kubki (koszulki już mamy swoje i od miasta)
W drugiej wszelkiej maści drobiazgi do rozdania (tylko nie smycze), może nawet długopisy i coś dla wybranych i zasłużonych spoza VISa, np. zestaw kubek z otwieraczem czy podobnym.

Nie mam doświadczenia, ale pewnie ktoś z klubowiczów się znajdzie ;)
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Marek H.

  • Moderator Globalny
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 8
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2019, 06:42:17 am »
Przychylam się do tego pomysłu i czekamy na inne. Musimy być rozpoznawalni także w taki sposób jako klub. Zachęcamy do dyskusji i propozycji. Pozdrawiam Marek

Offline Adam_Sz

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 14
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2019, 06:21:58 pm »
Pomysł świetny, zwłaszcza kubki, "piny" i naszywki na "rzep".  Być może da sie jakieś środki z kasy wygospodarować na wykonanie tych gadżetów. Tak jak Adrian pisał: "im więcej, tym taniej".
Pozdrawiam.

Offline DanielH

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 109
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 07, 2020, 04:43:56 pm »
Jestem za, podoba mi się pomysł dodatkowych gadżetów. Co do typów gadżetów trzeba to dobrze przemyśleć. Nie ma sensu robić rzeczy, których nikt nie będzie używał.

Co do miejsc wykonania to służbowo zamawiam takie rzeczy w Studio Siedem w Kwidzynie. Polecam

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 08, 2020, 06:52:22 pm »
Adrian,

namierzyłem w swojej korespondencji dane firmy w której zamawiałem próbną partię naszywek dla kilku członków założycieli KKS VIS w roku 2010.
Na allegro nie mogę już tego użytkownika znaleźć, nie mniej jednak wujek Google pomógł w tej kwestii.

Adam Stalmach Haft-Room
ul. Słoneczna 2
43-220 Bojszowy
województwo: śląskie
kom. 694 085 514
kom. 602 683 150
Można spróbować odnowić kontakt.

Drugi adres , prawdopodobnie powiązany z tym pierwszym to :
HAFT-ROOM
Źródlana 33f, 43-230 Goczałkowice-Zdrój
https://www.haftroom.pl/
tel. 694 085 514
E-MAIL:  haftroom.biuro@gmail.com


Kolejna alternatywa to istniejący jeszcze użytkownik allegro o nazwie  "4_moza"
U nich też zrobiłem zamówienie i byłem również zadowolony z końcowego wykonawstwa.

We wszystkich wymienionych przykładach należy składać projekty w formacie CorelDraw.
W załączniku niżej zamieściłem skompresowany plik z ówczesnymi projektami, które oczywiście możecie przerobić wg. waszych własnych upodobań o ile zajdzie taka potrzeba.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline Adrian S

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 36
Odp: Gadżety klubowe
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 08, 2020, 09:32:53 pm »
Wielkie dzięki, świetna robota! Jutro się z nimi skontaktuje, myślę, że na początku przyszłego tygodnia będę miał już wszystko ogarnięte.
Dziękuję i pozdrawiam