Autor Wątek: I Komunikat Zarządu  (Przeczytany 2959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1370
I Komunikat Zarządu
« dnia: Kwietnia 03, 2014, 07:46:04 am »
W dniu 27 marca b.r. odbyło się posiedzenie Zarządu KKS VIS na którym omówiono bieżące sprawy Klubu. Zarząd zatwierdził wzór wniosku  o dofinansowanie do legitymacji prowadzącego strzelanie. Wniosek jest  udostępniony na portalu.

Na posiedzenie  Zarządu zaproszono pana Jacka Synakiewicza.

     W ocenie Zarządu KKS VIS, kierunki działania kierowanej przez Jacka Synakiewicza nowo powstałej organizacji oraz sama postawa pana Jacka Synakiewicza,  wskazują na konkurencyjne działania względem macierzystego Klubu KKS VIS, tj. organizacji, dzięki której zdobył pozwolenie na broń i większość posiadanych uprawnień. Na wyraźne sugestie członków Zarządu co do racjonalnego kreowania celów nowo powstałego stowarzyszenia - usłyszeliśmy argumenty, które  już nie mają podparcia w kolejnych działaniach prezesa Kwidzyńskiego Stowarzyszenia Sportowo-Kolekcjonerskiego.

Zarząd KKS VIS w niniejszym komunikacie stanowczo potępia wszystkie działania Jacka Synakiewicza, które doprowadzają do rozłamu naszej organizacji i które działają na niekorzyść naszych Członków i całego Kwidzyńskiego Klubu Strzeleckiego VIS. Wszelkie kolejne formy aktywności, w tym działania, szkodzące dobremu imieniu KKS VIS oraz  działania zmierzające do "dzielenia" naszego środowiska, NIE będą przez Zarząd KKS VIS akceptowane i są oceniane jako działania na szkodę Klubu i jego Członków.

 Niniejszy komunikat został opublikowany wyłącznie do odczytu. Zainteresowani, pragnący uzyskać więcej informacji proszeni są o kontakt z Zarządem Klubu.

                                                                                                               Zarząd KKS VIS
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2014, 08:46:19 am wysłana przez pimos »
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO