Autor Wątek: Odnawianie licencji na 2012  (Przeczytany 1844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Odnawianie licencji na 2012
« dnia: Stycznia 03, 2012, 08:46:03 pm »
Zainteresowani odnowieniem licencji na 2012 rok i członkowie którzy złożą/złożyli wnioski o wydanie nowych licencji proszeni są o złożenie dokumentów do najbliższej niedzieli. Wnioski możecie również składać u Maćka w sklepie.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

StG

  • Gość
Odnawianie licencji na 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 04, 2012, 08:50:24 pm »
Witam
W związku z rozpoczęciem starań o uzyskanie licencji PZSS dla Klubu ( warunek licencji zawodniczych członków) chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa ubezpieczenia i co z opinią Komendanta Wojewódzkiego Policji na temat zabezpieczenia magazynu broni. Musimy robić tę opinię czy jakiś inny certyfikat?
Pozdrawiam

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Odnawianie licencji na 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 05, 2012, 04:20:12 pm »
Na dzień dzisiejszy jest przygotowywana oferta ubezpieczenia Klubu od odpowiedzialności cywilnej i nieszczęśliwych wypadków.
Na moje zapytanie do Polskiego Związki Strzelectwa Sportowego, czy jest potrzebna opinia KGP w Gdańsku nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Odnawianie licencji na 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 07, 2012, 02:32:23 pm »
Wpisz numer orzeczenia.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Odnawianie licencji na 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 17, 2012, 04:44:15 pm »
Kto z  kolegów mających licencję bezterminową zamierza wyrobić sobie nową licencję terminową, to proszę o wpłaty na konto klubu, kwoty w wysokości 50zł z dopiskiem w tytule przelewu"LICENCJA"
Temat jest bardzo gorący, bo już we czwartek chciałbym wysłać papiery do Gdańska.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO