Autor Wątek: WITAM NA FORUM  (Przeczytany 79644 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dante53

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #195 dnia: Grudnia 22, 2015, 12:13:12 am »
Witam wszystkich, mam na imię Michał mieszkam w Malborku. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów a w szczególności tych których poznałem na ostatnich zawodach.
Do zobaczenia.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1372
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #196 dnia: Grudnia 23, 2015, 09:23:49 pm »
Witamy i zapraszamy na cotygodniowe spotkania na strzelnicy. Spotykamy się praktycznie w każdą niedzielę. Warto zaglądać do działu "Spotkania"
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Online Adam P

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 28
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 31, 2016, 12:41:26 pm »
Witam ponownie szanownych kolegów.
Piszę ponownie ponieważ już to kiedyś zrobiłem (2008 r.)
http://kksvis.pl/forum/index.php?topic=1.msg1920#msg1920

Zapraszaliście mnie wtedy do siebe i nawet na moją prośbę wstawiono mapkę dojazdu do strzelnicy. Jednak nie skorzystałem z zaproszenia aż do dziś. Nie że nie chciałem ale życie tak się potoczyło, poważna choroba jedna, potem druga, długie pobyty w szpitalach, później rehabilitacje - i od maja 2013 nowe życie. Nie użalam się, broń Boże, cieszę się że żyję i dziękuję Bogu że "urodziłem się ponownie".

Od czasu pierwszego logowania w 2008r. trochę się pozmieniało w zainteresowaniach. Przybyło lat i siwych włosów - w tym roku stuknie piąty krzyżyk. Po długim czasie bo po około 15 latach  wróciłem do motocyklizmu i obecnie ujeżdżam klasyczny motocykl jakim jest Kawasaki Zephyr 750, jestem czynnym członkiem Klubu motocyklowego ze Sztumu Crusaderrider. Raz do roku jako klub i miasto Sztum organizujemy Sztumski zlot motocyklowy w pierwszych dniach września.

W moim życiu odkąt pamiętam zawsze był "coś" strzelającego - to za sprawą mojego Ojca - myśliwego. W sumie to dotąd najbardziej pasowały mi wiatrówki, bo prawie bezgłośne i liberalne prawo. No ale jak człowiek się nie rozwija to się cofa, i tak całkiem niechcący zachorowałem od nowa tyle że tym razem zapragnąłem mieć "prawdziwą broń". Droga daleka, ale nie niemożliwa. Myślę że jestem na tyle dorosły i odpowiedzialny że mogę zacząć działać w kierunku zdobycia pozwolenia na broń, zresztą kiedyś miałem coś takiego jak wiatrówki były na pozwolenia.

Dzięki serdecznemu koledze Januszowi P. "Szuwarek" oraz zgodzie P. Jurka trafiłem do klubu KKS VIS, jestem już praktycznie członkiem Klubu gdyż zarząd podjął decyzję o przyjęciu mnie w poczet członków od 1-02-2016r, wpłaciłem wpisowe, składki za 2016 i ubezpieczenie, obecnie staż potem patent i dalej.

Plany - co tydzień na strzelnicę to nie dam rady, bo żona by mnie eksmitowała, a czasami się jednak przydaje :). Raczej na pewno co dwa tygodnie i obowiązkowo zawody i zebrania klubowe. Tak że pierwsze zawody mam zamiar zaliczyć już w lutym.

Jeśli chodzi o broń to myślałem na początek jak już będzie promesa jakiś karabinek ze stajni CZ lub Brno w kalibrze .22, bardzo mi się podobają klasyczne "sztucerowe" kształy broni. Później jakiś krótki 9mm też być może CZ, jakaś pompka i może coś na dalsze dystanse np. 223 lub 308. Wszystko oczywiście w swoim czasie i ograniczonym mocno budżecie z nauczycielskiej pensji.

Poznałem już kilku kolegów na strzelnicy 24-01-2016 i wczoraj w sklepie Target w Kwidzynie.

żeby było łatwiej mnie rozpoznać to wstawiam swoje zdjęcie


Pozdrawiam serdecznie.
Adam

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 31, 2016, 03:36:23 pm »
Witamy Ciebie Adamie w naszym gronie "normalnych inaczej",dziękujemy za imponującą autoprezentację :) i życzymy wytrwałości w dążeniu do celu, czyli czerwonej książeczki posiadacza :)
Wspominając o motocyklizmie śmiemy twierdzić, że wybrałeś równie zacne hobby.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline Spider

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #199 dnia: Stycznia 31, 2016, 04:11:34 pm »
Witam wszystkich forumowiczòw...mam na imię Przemek, jestem żołnierzem zawodowym i z miła chęcią przystąpie do waszego klubu strzeleckiego oczywiście o ile to możliwe



jasko

  • Gość
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #200 dnia: Stycznia 31, 2016, 07:40:40 pm »
Adam, przy najbliższej okazji strzelisz z mojego Savage 308W. Mam nadzieję, że na 300 m. Nie miej mi wtedy za złe, jak zdecydujesz się na taki kaliber. ;D

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1372
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 02, 2016, 09:13:34 pm »
Witam w naszym gronie Adama i Przemka, którego zapraszamy w niedzielę na strzelnicę.

Spider zajrzyj tutaj:  http://www.kksvis.pl/?page_id=232
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline Crucial

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 9
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 03, 2016, 01:52:41 pm »
 Witam wszystkich,

Nazywam się Wojtek, mieszkam w Malborku i niedawno dołączyłem do klubu. Zdążyłem do tej pory uczestniczyć w kilku strzelaniach.
Strzelectwem interesuję się od dłuższego czasu, choć to ostatnie cztery miesiące ubiegłego roku które spędziłem na szkoleniu przygotowawczym w Złocienieckiej brygadzie zmechanizowanej nadały impuls aby zająć się strzelectwem sportowym ;)

Pozdrawiam.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1372
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 05, 2016, 07:27:19 pm »
Witamy Cię równie serdecznie. Cieszymy się, że nasz ulubiony sport przyciąga nowych kolegów. ;D
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

PawelZ

  • Gość
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 19, 2016, 07:16:18 pm »
Witam
Od pewnego czasu interesowałem się strzelectwem dziś po raz pierwszy byłem na strzelnicy i złapałem bakcyla kiedy poczułem tą frajdę związaną z tym sportem w praktyce postanowiłem poszukać czegoś w okolicy, jako że pochodzę z Grudziądza a w okolicy ciężko że strzelnicami postanowiłem spytać czy dalej rekrutujecie członków i w jakim terminie można się bliżej z Wami zapoznać

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 20, 2016, 12:14:14 pm »
Witaj Paweł
Najlepiej przyjechać na strzelnicę w niedzielę o godzinie 11.00 i porozmawiać face-to-face ;)
Co tydzień mamy o tej porze treningi lub zawody, jest okazja poznać się i broń jaką mamy do dyspozycji.

zapraszam na strzelnicę ;)
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

PawelZ

  • Gość
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 21, 2016, 02:20:03 am »
Dzięki za zaproszenie niestety w tą niedzielę nie dam rady się zjawić aczkolwiek postaram się w najbliższych tygodniach zjawić się na strzelnicy

piskur

  • Gość
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #207 dnia: Listopada 07, 2016, 08:01:20 am »
Witam
Słyszałem, że w VIS jest parę osób które strzelają długodystansowo, od jakiegoś czasu sam mocno się tym zainteresowałem.
Mam nadzieję że tutaj znajdę osoby do wspólnych treningów i doskonalenia umiejętności.

Pozdrawiam

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1372
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #208 dnia: Listopada 07, 2016, 06:30:54 pm »
Witaj na forum. To prawda. Jest już spora grupka, która regularnie strzela na 300 metrów. I jest parcie na to, żeby strzelać jeszcze dalej. Tylko ten brak strzelnic  :( doskwiera chyba wszystkim zainteresowanym.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline Adam_Sz

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 14
Odp: WITAM NA FORUM
« Odpowiedź #209 dnia: Grudnia 17, 2019, 06:26:47 pm »
Witam wszystkich Klubowiczów!
Trochę już jestem w klubie i na forum się zarejestrowałem jakiś czas temu, ale jako człek mocno zajęty jakoś czasu nie znalazłem, żeby pisać. Szybkie sprawdzenie co słychać i tyle.
Także, ten... No witam i prosze o łagodny wymiar kary  ;D