Autor Wątek: 4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA  (Przeczytany 7637 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scout

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Firearms United - World Gun Owner Confederation
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 09, 2010, 01:16:14 pm »
Ok to umawiamy się na przyszły tydzień. Jeżeli chodzi o popery mogę przyjechać wcześniej i się zaangażować. Ustalimy kiedy i o której i nie ma sprawy. Pojadę w takim razie w tygodniu sobie po ammo do Gdańska. Ktoś potrzebuje to niech pisze.
Pozdrawiam
Scout

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Test IDPA
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 14, 2010, 06:30:40 pm »
Generalnie test jest prosty nawet to zaklejanie. Wystarczy zasady testu wydrukować wziąć w grabę i na tor. Ja jestem wolny w sobotę 24.07. Mam już płytę na zasłonę , beczkę też się załatwi a jak nie to parę opon się znajdzie. Zasady testu mam wydrukowane! Czekam na propozycję!
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 15, 2010, 09:34:08 pm »
Z chęciom bym test "odstrzelał" ale niestety 24go mam zawody :cry:

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 17, 2010, 01:09:12 pm »
next time  :mrgreen:
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 25, 2010, 12:54:32 pm »
No to po teście. W zasadzie z Filipem poprawiliśmy swój wynik czasowy z Kaczorów ale pozostaliśmy w tej samej klasie zawodniczej.

Według polskich przepisów wygląda to tak :

Czas dla:
Pistolet standard
Mistrz ( M )  98.82 lub mniej
Ekspert ( I )  120.00 - 98.83
As ( II ) 152,73 - 120,01
Strzelec ( III )210,00 - 152,74
Kandydat  210,01 lub więcej

Po podliczeniu czasów uzyskaliśmy takie wyniki :
Michał - 235,89
Filip  - 182,64
Mua - 147,63

Test nie nie łatwy i dopiero drugi raz przechodząc go każdy strzelec wie, jakich swoich błędów unikać. Można go trenować (celność) i dobywanie broni i za każdym razem na wynikach torów widać, gdzie jeszcze jest co do poprawy. Załączam wyniki naszego testu do porównania za kolejnymi. Ja już wiem że chciałbym zjechać ze 30 sekund w dół.... pomarzyć można.
Następny test we wrześniu w Ostródzie, chyba że się coś wcześniej urodzi... :rotfl:

EDIT : Usunąłem załączniki, których nie można otworzyć, coś forum się sypie albo blokada jakaś...
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 25, 2010, 06:53:17 pm »
Szkoda, że nie daliście znać, że ta sobota to na 100%. Też bym se test zrobił...
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 26, 2010, 07:53:06 am »
Adaś jakoś doczytał i nie potwierdził przybycia, Michał doczytał i przybył a info od dwóch tygodni na forum (patrz wyżej)  :uoee: Na drugi raz pozwolę sobie zadzwonić do Jaśnie Pana  :mrgreen:
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Ostry

  • Gość
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 27, 2010, 05:55:53 pm »
Cytat: "pimos"
No to po teście. W zasadzie z Filipem poprawiliśmy swój wynik czasowy z Kaczorów ale pozostaliśmy w tej samej klasie zawodniczej.


Gratuluję inicjatywy i wyników  :clap:  Teraz może być już tylko co raz lepiej :>

Pozdrawiam i do zobaczenia na zawodach.

nateck

  • Gość
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 06, 2010, 03:15:31 pm »
to był mój pierwszy test, i nie powiem, by nie był stresujący :D pomimo wsparcia kolegów. jednak uznałem go za bardzo udany, przede wszystkim dlatego, że dostrzegłem masę błędów które trzeba sukcesywnie poprawiać.

przy okazji tego testu naszła mnie refleksja, iż każdy mundurowy, który posiada broń powinien obligatoryjnie raz w miesiącu taki test robić...to dobra nauka...

Offline Scout

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Firearms United - World Gun Owner Confederation
4 lipca 2010 Kaczory - test IDPA
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 07, 2010, 07:18:37 pm »
Akurat :) powiedz to przełożonym to Cię zbyją brakiem kasy, amunicji, zezwolenia na takie szkolenia tp, itd.

Jak byłem jeszcze w słuzbie to dlatego wziąłem się za praktyczne bo świadomość mierności szkolenia nie pozostawiałe we mnie złudzeń. Na szczęście dla siebie (i dla słuzby pewnie też) już nie muszę się takimi sprawami przejmować.

A że taki test to świtna szkoła, praktyka i potrzebna w słuzbach mundurowych jak nic to każdy kto ma świadomość wyszkolenia strzeleckiego ogółu mundurowych o tym raczej wie.

Tylko garstka (wybrańcy służb) mają przyzwoity nawet bym rzekł dobry poziom strzeleckiego rzemiosła. Ale to wybrańcy ... :)
Pozdrawiam
Scout