Autor Wątek: Regularne zawody + CLC  (Przeczytany 1086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Regularne zawody + CLC
« dnia: Stycznia 02, 2010, 04:43:04 pm »
W 2010 czekają nas (jak usłyszałem od Prezesa) regularne zawody. Garda ogłosiła już swój kalendarz zawodów na 2010
Cytuj
W roku 2010 Klub Strzelecki Garda planuje organizację zawodów w każdą trzecią niedzielę miesiąca (z wyjątkiem lipca i sierpnia) i w ten sposób jest propozycja by spotykać się w przyszłym roku na strzelnicy w Kaczorach:

17 stycznia, 21 lutego, 28 marca, 18 kwietnia, 16 maja, 20 czerwca, 4 lipca, 29 sierpnia, 19 września, 17 października, 21 listopada i 19 grudnia.  

W styczniu należy się więc spodziewać pierwszego cyklicznego spotkania.
Przy okazji tychże chciałbym zaproponować wzorem mazurskim odstrzelenie torów CLC w konwencji IPSC.
Tory:
CLC-09
CLC-13
CLC-33
CLC-59
CLC-61

Oczywiście potrzebni są też chętni do sędziowania, budowania torów i transportu a wszystko to w cyklu miesięcznym po trzykroć (styczeń-luty-marzec). Chętni proszeni są o akces w tym temacie. Jeśli macie jakieś propozycje terminów lub anty-terminów , które należy pominąć w kalendarzu, to proszę nie szczędzić słów.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Regularne zawody + CLC
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2010, 05:44:27 pm »
Piotr jak wiesz tyczki do tarcz mogę dostarczyć, tory budować, sędziować itd.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Regularne zawody + CLC
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2010, 06:01:24 pm »
Co prawda rzadko bywam w Kwidzynie, ale jeżeli będę akurat na zawody(które mam nadzieję będą się odbwać w soboty) to z chęcią pomogę budować tory czy sędziować.

Na pierwsze zawody proponuję 16.01.10 :mrgreen: . Akurat mam zaplanowany pobyt w Kwidzynie więc z chęcią pomogę i postrzelam ;-) .


Pozdro

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Regularne zawody + CLC
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2010, 07:39:59 am »
Pogoda nie sprzyja ani wyjazdom ani wizytom na naszej strzelnicy. W tą niedzielę druga edycja CLC w Olsztynie  :roll:  a u nas nie ma komu śniegu odgarnąć. Tak więc CLC odstrzelamy chyba dopiero po opadnięciu śniegu do wód gruntowych  ;-)
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]