Autor Wątek: Zawody Andrzejkowe  (Przeczytany 2828 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2009, 08:17:57 am »
Wydrukowałem dziś 30 podwójnych tarcz na 50m do kbks na A3. Wrzucam do samochodu. Metryczkę wysłałem do Jarka. Pamiętajcie o materacach... Puchar dziś do odebrania ;)

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 19, 2009, 05:11:46 pm »
Cytat: "ryba MR"

Drewniany - zaplecze gastronomiczne (do pomocy ktoś ????)


Hmmmmmmmm przydałobysię
no oczywisście potrzebnę będą tacki  miski na zupe , kubki ,widelce itd.
woda do umycia łapek też się przyda
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 19, 2009, 07:33:45 pm »
Mam :mrgreen:  - taimer, materac, kamizelki, baner, kosz na śmieci, apteczkę, okulary, moje jedne robocze słuchawki powinny być w magazynie ktoś jeszcze powinien mieć drugą parę. :neutral:

Potrzebne mocowanie banera gdzie jest :?:  :?:
Rozmawialem z Leszkiem popery dowiezie do magazynu.

Proszę o dopisywanie uwag :idea:  :idea:  :idea:
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 19, 2009, 08:45:48 pm »
Kosz na śmieci zostaw w magazynie. Tam jest jego miejsce. Na strzelnicę zabierzcie duże worki na śmieci.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 20, 2009, 06:14:45 am »
Dobra zostaje w magazynie
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 20, 2009, 07:38:35 pm »
Super !
Mój taker naprawiony, ale niech ktoś jeszcze weźmie jakiś, zszywki mam.
Do zabrania z magazynu :

- broń :  Mag(i) ,Hatsan. Trzeba podjechać i pobrać LOKoskie giwery z Tomkiem.
- osprzęt : taśmy, materace, kikuty, chorągiewki, jakiś młotek, zaklejki czarne !, poppery, Tarcze IPSC, podkłady pod tarcze KBKS,
- FILIP : No-shooty, spray, listewki, siekierka, taker, szpilki, startbox (może karton albo płytę),
Rado : tarcze wosjkowe
Jaro - dyplomy, metryczki

Ktoś miał ostatnio UKF'ki, wezmę 2 sztuki też.
Jutro pewnie sobie jeszcze cos przypomnę....

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

nateck

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 21, 2009, 05:38:27 pm »
Koledzy, przepraszam, że tak poźno (głupio mi) ale jeśli jeszcze coś mogę zrobić do jutra lub na jutro lub wogóle jutro to proszę napiszcie. Czy mam prowadzić któreś ze strzelań? Jestem do dyspozycji

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 21, 2009, 05:51:14 pm »
Michał
Bądź (jak i cała reszta) o 8.30 pod nowym magazynem. Napewno trzeba będzie wziąć klamoty i Tomka.
Mam dodatkowe słuchawki, wezmę, nie mam natomiast dodatkowych okularów.
Jak ktoś ma termosy to zalecam wziąć kawkę albo herbatkę, bo będzie po rajtuzach wiać z rana. Dodatkowe kubki plastikowe mile widziane.

Jarek - pliiizzzz druknij jedną lub dwie kartki wpłat, takie jak są w Kaczorach. 3 kolumny, imię i nazw, kwota, podpis. Mam drukarkę nieczynną w domu.
[scroll]
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈   DO ZOBACZENIA POD MAGAZYNEM O 8.30 ≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈ [/color][/scroll]


Jeszcze jedno.
Spodziewam się na zawodach redaktorów Pulsa i Vectry. Dzwonił ten ostatni do mnie w tej sprawie. Prosił aby wytypować dwie osoby do wywiadów, różne niż ostatnio. Wstępnie zaproponowałem Rybę, Darka i Drewnianego. Będzie też pytanie do Prezesa Cieśli. Jest jakaś akcja "kilka minut Kwidzyna" czy coś takiego. Jak ktoś ma Vectrę to wie o co chodzi.
Nie wiem o co chodzi, usłyszałem tylko, że dwie kamery chodzą naraz i z tego montuje się jakiś materiał a la director-cut. Telewizja będzie koło 13.00. Adrenalina w dół do tej pory panowie :P
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 22, 2009, 07:01:40 pm »
Chciałbym podziękować wszystkim za miłę strzelanko :D

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 23, 2009, 03:08:48 pm »
Się podzielę jeszcze uwagami z wczorajszych zawodów. Wielkie dzięki dla wszystkich zaangażowanych w zawody. Wymienić wszystkich nie sposób, aby kolejność nie zaszkodziła.
Zupa była przednia, a grill 1-a liga  ;P
Z tych mniej fajnych spraw, to po rozmowach z kolegami stwierdzam że :
- Zawody jesienne to nie dla nas. Albo bardzo zimno albo bardzo ciepło. Chorób nie ma, wyginięte :P
- Frekwencja do bani (klubowicze). W dniu zawodów dowiedziałem się że kogoś nie będzie. To nie fair. Trzeba dzielić robotę na pozostałych.... Tak jak karabin c.z. (dzięki Tomek za pomoc)
- Za dużo zupy wyszło, bo prawie pół gara zostało, gdyby przyjechała przed grillem to byłoby lepiej z konsumpcją. Na kolejne zawody, w takim gronie wystarczy połowa i dużo chleba :)
- Osoby z zewnątrz dopuszczane mogą być do pistoletu (tory dynamiczne) wyłącznie za rekomendacją klubowiczów. Gość wszedł na tor, potwierdził super obycie a ręce na torze mu się trzęsły, że myślałem że się postrzeli. uff, to dopiero był stres....
- Warto pomyśleć w klubie o zakupie słuchawek i okularów klubowych i jakimś futerale dla tychże. Wczoraj dostałem pare zatyczek jednorazowych, mam je w aucie. Ale to nie rozwiązuje sprawy.


Bardzo mi się spodobała opcja pre-match'u. Cieszę się, że tak uradziliśmy. Wcześniej wystrzelane to mniej stresu i łażenia. Można się skoncentrować na sędziowaniu a nie wtykaniu w cudzą kolejkę. Fajna sprawa, dzięki wszystkim, że się wcześnie pojawili, to dobra opcja, którą pochwalił też Olsztyn, może sami wezmą z nas przykład ;)

Bardzo mi się podobały wczorajsze zawody, w tej konwencji. Wszystkiego było po trochu włącznie z czarnym prochem. Widziałem, że Garda'nie byli zadowoleni i pod wrażeniem. Chwalono za prostotę.

Na koniec muszę podziękować Jarkowi. Objął wczoraj umysłem więcej niż sam MS Excel. Całe biuro na jego głowie, bez pomocy. Jego stolik wyglądał jak u mnie biurko w sezonie. Wszystkiego pełno, nie mniej wyniki otrzymałem dziś w przejrzystej, elektronicznej formie. Jaro - respect !  :rotfl:

Jeśli sytuacja w regionie IPSC się nie pogorszy, to w styczniu zapraszam chętnych kolegów na zawodu ICLC (odsyłam do informacji o edycji 2008 tych, którzy nie wiedzą o co chodzi). Jak tylko ukarzą się wybrane tory, rozpocznę nowy wątek. Zmieni się też formuła wysyłania wyników do Kanady.  Ale to już temat na styczeń.

POZDROWIENIA
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]