Autor Wątek: Zawody Andrzejkowe  (Przeczytany 6576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 05, 2009, 07:51:49 am »
Jacek
Bądź w kontakcie z Prezesem, z tego co wiem, to montuje małą ekipę do nas, może na pace będzie jedno miejsce. Jak znam życie to Artur też przyjedzie ;)

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

jaczax

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 05, 2009, 11:43:21 am »
Jestem w kontakcie z Prezesem, ale jeszcze trochę czasu jest, poza tym w Kaczorach zobaczymy ilu chętnych będzie. Damy radę  ;-)

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 13, 2009, 08:04:40 am »
Garść wieści....
Jeśli chodzi o tarcze, uzgodniliśmy wczoraj aby strzelać do takich, jakie mamy. Proponuję te wojskowe Radka, a potem oddamy TS'y jak kupimy większą partię.

18-go ukaże się artykuł Jarka w Pulsie o zawodach, myślę, że z racji bliskości terminu to parę osób będzie, spodziewam się w sumie ze 30 osób i trochę gapiów.

Puchar jest dla najlepszego strzelca zawodów, co oznacza, że trzeba wziąć udział we wszystkich konkurencjach, choć jest i taka propozycja, aby zawęzić typy mistrza do kbks i strzelby, decyzje podejmiemy wspólnie.

Jurka nie będzie więc trzeba będzie odebrać grochówkę. Całość będzie przygotowana, potrzebny więc ktoś z autem aby odebrać całość klamotów.

Jarek zrobił fajne logo na tą okoliczność, ukaże się w Pulsie i już jest na portalu :)

Potrzeba będzie pomoc do przewiezienia popperów i materacy.

Z takich drobnych potrzeb to brakuje mi : zaklejek do tarcz, trakera, kubków, worków na śmieci, siekierki, dodatkowe okulary i słuchawki, metryczek i arkuszy zbiorowych.

Jak ktoś ma krótkofalówki w paśmie cywilnym to warto wziąć, przydadzą się. Ja dwie sztuki wezmę.

Przypominam, że spotykamy się wcześniej. Przynajmniej odstrzelamy KBKSy i Centralny. Strzelbę i tor można zrobić później, bo jest widowiskowy.

Chciałbym, abyście składali wstępnie deklaracje obecności i czym chcielibyście się zająć. W pierwszej kolejności potrzebni sędziowie i biuro. Ja z Filipem zadeklarowałem budowę i obsługę toru strzelba-pistolet.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 13, 2009, 10:48:59 am »
myślę, że będę mógł być na strzelnicy już około 9-tej i pomóc w czymkolwiek...
Jeśli chodzi o zaklejki, to mogę wyporzyczyć, najwyżej oddacie później (mam czarne i białe)

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 22, 2009, 07:31:22 pm »
No i po zawodach. Fajnie było tylko to zbieranie klamotów po imprezie!!!! Dziękuję za mile spędzoną niedzielę. Do następnych!!!!! :grin:
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 23, 2009, 02:44:27 pm »
Dzięki bardzo wszystkim za zawody. Jednak w kupie siła. Komunikat wieczorem.
Podziękowania dla Olsztyna za karabin i wsparcie.
Szczególne podziękowania kieruję do mediów, które tłumnie wdarły się na strzelnicę  :evil:

Więcej pochwał w dziale dla klubowiczów  :roll:

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2009, 07:48:56 am »
Nie wiecie, czy można w jakoś sposób wyrwać zdjęcia, które były robione na strzelanku? (Nie mówię tu o zdjęciach ludzi z Gardy)

Offline jotce

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 166
    • http://www.ksgarda.ngo.org.pl
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 24, 2009, 08:05:22 am »
W Galerii Gardy jest tylko kilka zdjęć z zawodów. Fotki robił Krzysztof, który ma kilkanaście zdjęć z rozdania dyplomów. Część zdjęć została wysłana Pimosowi,  a jeżeli nie doszły wszysktie, to podaję namiary na Krzysia?
krzywar8@wp.pl

Może prześle.  ;-)

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 24, 2009, 10:49:10 am »
W pewnym momencie wpadło na strzelnicę 3 jakichś obcych fotografów, którzy nie wiem skąd byli... i  o te zdjęcia najbardziej mi chodzi...

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2009, 06:09:04 pm »
To Michała koledzy, prosiłem go już o zdjęcia na jego stronie. Jeden z nich to szycha czy foto-guru. Poczekamy na zdjęcia...  :mrgreen:
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2009, 09:38:54 pm »
Cytat: "pimos"
Jeden z nich to szycha


Hmmmmmmmmmmm czy szyszunia :-)
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 08, 2010, 08:25:44 pm »
Cytat: "pimos"
To Michała koledzy, prosiłem go już o zdjęcia na jego stronie. Jeden z nich to szycha czy foto-guru. Poczekamy na zdjęcia...  :mrgreen:
pzdr


Czy ktoś wie gdzie można dorwać te zdjęcia???