Autor Wątek: Zakupy amunicji.  (Przeczytany 963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Zakupy amunicji.
« dnia: Czerwca 16, 2009, 09:38:38 pm »
Bardzo wszystkich proszę o konsekwencję w działaniu. Zamawiamy amunicję i wpłacamy pieniądze na konto Klubu. Na chwile obecną jest cieniutko z wpłatami. W związku z powyższym wprowadzam nowe zasady zakupu amunicji.
Najpierw kasa, później amunicja.
Myślę, że wyjasniać powyższych słów nie muszę. :]
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Zakupy amunicji.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 28, 2009, 09:22:31 pm »
Dzisiaj mamy już 28 czerwca i nadal nie ma wpłat za amunicję od:

Adam Grabarek - 89,00PLN
Witek Czeszejko-Sochacki - 115,00PLN
Michał Łomnicki - 230,00PLN
Krzysztof Drewniak - 89,00PLN

Jeżeli kogoś pominąłem to sorry. Proszę o maila i dopiszę do listy dłużników
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zakupy amunicji.
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 17, 2009, 10:56:25 am »
Po rozmowie z Tomkiem powstała potrzeba zakupu amunicji, po którą Tomek zgodził się wybrać. Chciałbym aby do realizacji zamówienia doszło przed Ostródą. Zgłaszajcie proszę swoje zapotrzebowanie i wpłacajcie gotówkę Tomciowi :
Ja poproszę o zakup :
- 500 szt CCI 22LR
- 150 szt 12/76 najtańszej
- 9x19 - w zależności od ceny ale parę paczek będzie.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zakupy amunicji.
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 25, 2009, 01:38:54 pm »
Wczoraj miałem rozmowę z Rob'em, który aktualnie przebywa w Warszawie jakiś czas. (Żona leży w szpitalu na skomplikowanej operacji) Objechał sobie wszystkie sklepy z zabawkami dla starszych dzieci i zaproponował jedną możliwość, mianowicie możliwość kupienia amunicji 9 para po przyzwoitej cenie (mowa o Magtechu lub podobnej jakości) zbliżonej do około 30 zł za paczkę. Jest jeden warunek, rozmowy o cenie rozpoczynają się po złożeniu deklaracji zakupu 10 tysięcy sztuk. Prywatni strzelcy nie zakupią takich ilości bo po co komu 10k w domu  :mrgreen: co ja gadam - przydałoby się, ale są inne wydatki ;) Dlatego zaproponował zawiązanie konsorcjum na potrzeby 9 para. Jak uzbieramy razem zapotrzebowanie na 10koła to siadamy do stołu z negocjacjami.
Przyznam się szczerze przy obecnych cenach machteka po 55 zeta zjechać prawie o połowę to kusząca oferta nieco wyżej nad elaborację.
Kontynuując jak wyjdę z dołka finansowego (tak w październiku po wypłacie ) to oferuję zakup gdzieś około 1000 szt. ( to koszt około 600 zeta a nie 1100 zł ).  
Przemyślcie to, jak będzie zainteresowanie to rozdzielę ten wątek i będziemy się określać.

pozdrowienia
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]