Autor Wątek: sejf do wzięcia  (Przeczytany 1286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
sejf do wzięcia
« dnia: Maja 06, 2008, 12:10:35 pm »
Sprawa dość nietypowa.
Znalazłem na stronie PUP informację, że przy likwidacji oddziału w Prabutach był do zbycia sejf. PUP postanowił go zostawić, bo nikt nie miał siły go ruszyć więc zostawili go w Prabutach, tym samym sejf przeszedł do Miasta i nadal tam stoi. Rozmawiałem z dyrektorem PUP, nie ma nic przeciwko abyśmy go stamtąd wydobyli, pod warunkiem, że zgodzi się burmistrz.
Info o sejfie TUTAJ
Zna ktoś Burmistrza Prabut ?
Za duży to on nie jest ale ma 2 zamki + szyfrowy, na amunicję i krótką jak znalazł :)

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
sejf do wzięcia
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 06, 2008, 08:24:20 pm »
Za betonowy dziekuję.  luzik  Wiecej z tym problemów niż pożytku. Wytargac go z Prabut, przewieźc do Kwidzyna i wrzucic do piwnicy. Robota dla masochistów  :clap:
Gdyby to było coś warte, to myśliwi z Prabut już dawno położyliby łapki na tej szafie.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
sejf do wzięcia
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2008, 07:22:00 am »
hehe, myśliwi z Prabut nie mają pojęcia, że ten sejf istnieje, ważyć waży, ale transport by się załatwiło do Kwidzyna, jeno wytargać go z tej dziury, w końcu ktoś go tam wniósł  :?:  Ceny takiego wahają się na około 1500 zeta, piechotą nie chodzi  :roll:
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
sejf do wzięcia
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2008, 07:43:33 am »
Piotr, wierz mi znam te szafy. Jeżeli masz ochotę to przejedź sie do Prabut i sam zobacz co to jest. Już wcześniej o takiej szafie wspominał Tomek i on ją oglądał. Porażka. Przerost formy nad treścią.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
sejf do wzięcia
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2008, 07:48:35 am »
hmm, nie znam się na szafach, ale jak wyczytałem że ma elektroniczny zamek szyfrowy to taka nowoczesna jest, co nie ?  :mrgreen:
Poruszyłem swój kontakt do Burmistrza, pojadę zobaczę, najwyżej do firmy go wezmę...

ps. topic do zamkniecia

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]