Autor Wątek: [S] Sprzedam MP-5 GSG-22LR  (Przeczytany 590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
[S] Sprzedam MP-5 GSG-22LR
« dnia: Marca 17, 2021, 11:14:42 am »
Leży i kurzy się w szafie.... sprzedam karabinek samopowtarzalny GSG-5 na naboje 22LR. Od fabryki leży u mnie trochę udoskonalony. Lekko dopracowany jest spust, dołożyłem uszy na sling 3-punktowy oraz mam do kompletu drugi magazynek ściągany z USA, gdzieś jeszcze był trzeci ale to pewnie do gruntownego poszukania. Do kompletu dokładam jeszcze dodatkowy montaż na szynę PICCATINY. (można sobie postawić lunetkę i przekładać ). Zdjęto ten okropny plastik z przedniego chwytu i zastąpiono go panelami z platformy AR ( co widać na zdjęciu)

Karabinek typowo do rekreacji, szybkiego treningu dynamicznego po taniości. Karabinek wymaga silniejszej amunicji HV, aby jako samopowtarzalny mieć siłę przeładować zamek.
Wystrzelane ok 600 szt Remingtona 22LR HV.

W komplecie dołożę kolimator (sprawdzę czy ma czynną baterię), który ściągałem z USA.

Osoby zainteresowane zakupem lub dodatkowymi pytaniami proszę o kontakt phutarget(małpa)gmail.com lub telefoniczny, prześlę zdjęcia i odpowiem na pytania. Wymagane pozwolenie na zakup (boczny zapłon lub sport i kolekcja)

Nowy egzemplarz bez dodatków wygląda i kosztuje tak : LINK KLIK

Lazy Armed Cat
[SP2VIS]