Autor Wątek: Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich  (Przeczytany 1657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pimos

  • Gość
Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich
« dnia: Kwietnia 18, 2007, 09:10:23 am »
ALL
21-go kwietnia zaczyna się w Gdańsku organizowany przez LOK Warszawa kurs na sędziego Sportów Strzeleckich w zakresie broni bocznego zapłonu, centralnego zapłonu, broni maszynowej i gładkolufowej. Kurs to prawie 200 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Dla posiadaczy uprawnień kierownika strzelań zwolnienie z części zajęć (znacznej części ). Rozmawiałem dziś z organizatorem, w sobotę będzie do mnie dzwonił lub  pisał ilu jest chętnych i kiedy mam przyjechać po materiały.
Egzamin przed komisją w Ministerstwa Sportu (prawie 100% gwarancja zdania) na przełomie maja-czerwca. Normalnie kurs kosztuje 2300 zł, jeśli uzbiera się 50 osób to koszt kursu z egzaminem równe 1000 zł, więc jest okazja. Papier jest super, jest więc okazja skorzystać, co niniejszym czynię. Jeśli pozostali panowie ( Jurek i Darek ) mają ochotę uczestniczyć to proszę o informację, podam więcej szczegółów. Pozostali, którzy nie mają kierownika, muszą wziąć udział w całym kursie ( 5 zjazdów 2 dniowych-sobota+niedziela), ten papier zawiera w sobie uprawnienia kierownika strzelań. Egzamin kończy się wydaniem książeczki Sędziego Sportowego wydanej przez Ministra Sportu.

pzdr

pimos

  • Gość
Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2007, 08:15:35 am »
dziś otrzymałem zaproszenie na ten kurs, z racji braku pełnej obsady rozpoczęcie przesunięto na maj. Oto treść :

KURS INSTRUKTOR STRZELECTWA SPORTOWEGO
Oferujemy Państwu możliwość uczestnictwa w Kursie Instruktorów Strzelectwa Sportowego

Kurs składa się z dwóch części:
ogólnej - 400 zł, pierwszej pomocy przed medycznej - 50 zł;
        specjalistycznej –  550 zł, część dotycząca broni bojowej - gratis,
 
Koszt całości  1000zł.
Możliwość spłaty w ratach!!!

W programie Kursu uwzględnione jest szkolenie z zakresu broni:
Sportowej, Krótkiej Bojowej, Gładkolufowej i Maszynowej.
Prowadząca Kurs kadra składa się z samych doświadczonych trenerów strzelectwa sportowego oraz pracowników naukowych.
Nasz kurs jest zgodny z obowiązującymi przepisami, opiniowany przez Polski Związek Strzelectwa Sportowego i zatwierdzony przez Ministra Sportu .
Uczestnicy Kursu po zaliczeniu Egzaminu Końcowego otrzymują:
Legitymację Instruktora Strzelectwa Sportowego z Ministerstwa Sportu,
uprawniającą do prowadzenia zajęć z zakresu szkolenia strzeleckiego wynikającego z przepisów MSWiA (w tym z bronią szczególnie niebezpieczną), MON i Ministerstwa Edukacji Narodowej (w tym w jednostkach szkoleniowych, oświatowych, szkołach i klubach sportowych) oraz wszelkich innych jednostkach w/g potrzeb
Świadectwo ukończenia kursu pierwszej pomocy przed medycznej i legitymacji-wkładki,, Prowadzący strzelanie ’’ wg przepisów MSWiA
 ( przygotowanie do prowadzenia zajęć z broni krótkiej bojowej, maszynowej i gładkolufowej ).
      KOSZT CALEGO KURSU 1000zł bez kurytych opłat za amunicje
                          Nie przegap tego! Zapraszamy!
                       Wymagania: Wykształcenie średnie


Niniejsza kalkulacja stanowi  założenie, że liczba uczestników kursu będzie
wynosiła około pięćdziesięciu osób.
Zajęcia odbywać się będą się w systemie sobotnio – niedzielnym
Termin pierwszego spotkania w piątek 11.05.2007. o godz.17.00
w Szkole Samochodowej ul.Elbląska 56 w Gdańsku

od 12-go do 16-go jestem w delegacji. Ale pierwszą część chyba sobie odpuszczę....

pzdr

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:16:55 am »
Piotr, sorry ale nie kapuje. To w końcu jaki to kurs? Na sędziego, czy instruktora. bo różnica jest ogromna. Wytłumacz mi to dzisiaj po południu.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

pimos

  • Gość
Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 02, 2007, 10:33:33 am »
tia, jak wspominałem sam zostałem wwprowadzony w błąd, ale to poprzez pośredników. Jak wynika z pisma powyżej, tego wydrukowanego na strzelnicy to kurs Instruktorów. Muszę jeszcze wyniuchać jak ten papier honoruje PZSS :)

pzdr

pimos

  • Gość
Szkolenie na Sędziów Sportów Strzeleckich
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 11, 2007, 09:13:44 am »
właśnie otrzymałem SMSa na telefon stacjonarny, czytany przez ułomny automat, że szkolenie jest przesunięte na późniejszy termin ze względu na nie zebranie 50 osób do kompletu. Termin kolejnego podejścia dostanę na maila.

pzdr