Autor Wątek: III Komunikat Zarządu  (Przeczytany 3111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
III Komunikat Zarządu
« dnia: Maja 29, 2015, 01:22:23 pm »
Zarząd KKS VIS kolejny raz zetknął się z szykanami pod adresem Władz Klubu, który to rzekomo składa doniesienia i skargi na organizację prowadzoną przez pana Jacka Synakiewicza. Kolejne doniesienia z ust wspomnianego, dotyczyły skarg podpisanych przez Zarząd KKS VIS lub jego składu, kierowanych do Komendy Powiatowej Policji w Sztumie z informacjami o działaniach tejże organizacji na terenie strzelnicy w Dzierzgoniu.

Zarząd oddelegował Przedstawiciela do reprezentowania Klubu przed organem Policji w Sztumie w celu wyjaśnienia tych pomówień. Wystosowano w tym celu wniosek do KPP Sztum, na który otrzymaliśmy załączoną poniżej odpowiedź.

Podsumowując :

Zarząd KKS VIS stanowczo potępia gierki słowne Pana Jacka Synakiewicza mające na celu zdyskredytować organizację, w której to wspomniany nabył większość posiadanych uprawnień. Odbieramy to jako kolejne próby skłócenia środowiska i oczernienia KKS VIS. Naszym zdaniem liczne przekazy z ust (marnej wiarygodności) autora  mijają się z rzeczywistością i  prawdą, a ponadto wystarczająco dobitnie świadczą o kulturze osobistej autora i niezrozumiałych dla Nas powodach czy też celach takich działań.

Zarząd KKS VIS postanowił, iż każde kolejne próby działań przeciwko KKS VIS podjęte przez Jacka Synakiewicza lub jego współpracowników ze szkodą dla KKS VIS  będą kierowane na drogę administracyjną lub sądową.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]