Autor Wątek: szafa na 15 szt  (Przeczytany 2652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jasko

  • Gość
szafa na 15 szt
« dnia: Maja 20, 2015, 03:15:21 pm »
witam wszystkich  przeglądałem szafy na broń u producenta stalpol białe błota i uzyskałem dobre myślę ceny ,w standardzie szafa ich jest na 8 jednostek z optyką ,4 półki i sejfik   w górnej części, można demontować półki i zrobić na 14 szt,przegroda zostaje na stałe,dowolne kombinacje z pólkami cena wystawiona 1650 i zamek szyfrowy koło 550 .przy zakupie 2 jest cena obniżona ,wynegocjowałem 2000 1/szt,czas realizacji do 4 tyg ,trzeba podać kolor i stronę na długą .przy kilku można pokusić się o kolejne rozmowy i wyjazd zrobić busem .
podaje link 
     http://allegro.pl/szafa-na-bron-gg-15-z-przegroda-s1-stworz-ja-sam-i5331690783.html

pozdrawiam Janusz

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: szafa na 15 szt
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 21, 2015, 01:17:48 pm »
Zasadnicze pytanie brzmi = iloma sztukami faktycznie zamierzasz dysponować ( w przeciągu kilku lat ). Z punktu widzenia ergonomicznego i ekonomicznego zdecydowanie wystarczy mniejsza szafa, która obejmie wszystkie - faktycznie potrzebne - egzemplarze.

przemyśl to ;)

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

jasko

  • Gość
Odp: szafa na 15 szt
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 21, 2015, 02:55:00 pm »
hej ,a gdzie kupić wersję w tańszej cenie i może na mniejszą ilość .powiedzmy na 8 długiej ,biorę pod uwagę córę ,a co jej myśl przyniesie to nie wiem ,chcemy razem w jednej trzymać i myślę że nie znajdę z szyfrowym w takiej cenie.pozdrawiam

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: szafa na 15 szt
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 22, 2015, 09:40:43 am »
Jest tego sporo w necie i na stronach producenta. Wrzuć w wyszukiwarkę hasło "szafa na broń S1 " a będziesz kontent ;)
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

jasko

  • Gość
Odp: szafa na 15 szt
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 22, 2015, 07:20:06 pm »
dziękuję za info ,zaglądałem ,chyba moją decyzją będzie ta na 15 z elektronicznym zamkiem ,bo nie dostanę w tej cenie lub tańszej u innych sprzedawców ,córka też jezdzi na strzelanie ,a jak będzie chciała pózniej kilka sztuk ,wiesz z kobietami jest różnie ,facet sobie coś upatrzy i ok .pozdrawiam