Autor Wątek: GDAŃSK OPEN  (Przeczytany 1948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DA6VI6D

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 38
GDAŃSK OPEN
« dnia: Kwietnia 16, 2012, 03:46:35 pm »
Zawody IPSC GDAŃSK OPEN-29.04:

http://www.sks-ardea.org/

Jest już trzech członków klubu z planami udziału.
Kto jeszcze?

Proponuję wspoolny trening przed zawodami polegający na ustawieniu 2-3 najprostszych torów (plany torów do wglądu na stronie Organizatora).
Jak dla mnie termin nie koniecznie niedzielny-mogę podjąć się organizacji niezbędnych przesłon i ustawiania torów w dniach od środy do piątku.
Co wy na to ?
Wolny od klęczenia.

StG

  • Gość
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:11:42 am »
Na zawody z powodu ograniczeń czasowych jechać nie mogę ale chętnie pomogę i wezmę udział w treningu
Pozdrawiam Jacek

Offline snipertomek

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 32
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:29:56 am »
I znowu termin pokrywa się z naszymi zawodami klubowymi. Przypominam, że zgodnie z kalendarzem zawodów 29 kwietnia mamy pistolet centralnego zapłonu na 25 m.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 17, 2012, 12:21:01 pm »
Cytat: "snipertomek"
I znowu termin pokrywa się z naszymi zawodami klubowymi. Przypominam, że zgodnie z kalendarzem zawodów 29 kwietnia mamy pistolet centralnego zapłonu na 25 m.

A ja myślałem (wyczytałem gdzieś), że ma być dynamika i Ryba robi za sędziego  :mrgreen:

Gdańsk, to jedyne zawody w roku w okolicy level II. Dla mnie te zawody to wzór IPSC, bo tory są gotowe nie dzień wcześniej ale miesiąc przed zawodami. Sporo wysiłku w to przygotowują i warte są każdego startowego. Więc wybieram Gdańsk.
Co się tyczy treningu, to chętnie się dołączę, ale jednak sobota lub niedziela po 13.00. Dostosuję się i przykuleję pomóc przy budowie

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 18, 2012, 06:39:53 am »
Jadę do Gdańska min. dlatego odpuściłem w tym miesiącu wyjazd do Ostródy. Tak jak pisał Piotr
Cytuj
Gdańsk, to jedyne zawody w roku w okolicy level II. Dla mnie te zawody to wzór IPSC, bo tory są gotowe nie dzień wcześniej ale miesiąc przed zawodami. Sporo wysiłku w to przygotowują i warte są każdego startowego.

a słyszałem, że będą międzynarodowe. Podobno będą goście z zagranicy. Będzie okazja podpatrzeć, podejrzeć wypróbować coś nowego. Startowe nie jest małe ale warto, warto zapłacić. Tory naprawdę są wymagające. Także sorry panowie ja w niedzielę 29.04 jestem w Gdańsku.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline snipertomek

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 32
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 19, 2012, 06:24:21 am »
Podpatrzcie, podpatrzcie, następne zawody robię strzelbę i może połączymy to z dynamiką. Przemek jest chętny do pomocy, jak się ktoś jeszcze zareflektuje to weźmiemy przeszkody rozstawiane i nawet korytarze możemy porobić. Przeszkód jest chyba 24 lub 27, tak więc może być fajnie.

Skrewdriver77

  • Gość
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 22, 2012, 09:19:30 pm »
Właśnie wyszarpałem wolne na niedziele-29.05-,pomogę Tomkowi

rado

  • Gość
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 23, 2012, 06:53:36 am »
ja będę w niedzielę, jak zwykle mogę pomóc

Offline snipertomek

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 32
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 23, 2012, 08:19:29 am »
Spoko, pomoc się przyda. Czyli o 10:00 w magazynie. Dzięki :>

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
GDAŃSK OPEN
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 11, 2012, 10:36:23 am »
Jeśli chodzi ci o zawody w gdańsku to wyniki są na stronie ARDEA
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]