Autor Wątek: Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego  (Przeczytany 9699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rado

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpnia 04, 2012, 12:44:43 pm »
Mi plakat bardzo się podoba, i nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie tam fotka 1-go, 3-go, czy 50-go pułku. Nawet nie potrafiłbym tego rozróżnić, tak jak i 99% społeczeństwa.

Darku, poproszę o sprawdzenie w słowniku czy słówko "poraz" piszemy razem, czy rozłącznie. Wydaje mi się, że rozłącznie.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpnia 04, 2012, 09:28:44 pm »
Po co Ci Wszyscy szwoleżerowie czy jakoś tak.? Nie można bardziej normalnie? Super zdjęcia były robione na ostatnim pikniku. Fajny dzieciak w hełmie z giwerą i inne równie ciekawe. Takie foty trafią do ludzi. Będą dla nich zrozumiałe. To ich przyciągnie.
Może wystarczy już tej historii?. Bo jeszcze trochę to Wszyscy na Wawel trafimy  :uoee:
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 04, 2012, 10:00:57 pm »
Cytat: "jerbro"
Może wystarczy już tej historii?. Bo jeszcze trochę to Wszyscy na Wawel trafimy :uoee:


Aż nie wierzę, że to mówisz.
Ale cóż, to konsekwencja tych "nowych" czasów....
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpnia 05, 2012, 03:34:15 pm »
Azalisz jeśli można wtrącić swoje trzy grosze waszmoścowie? Panowie a nie da się połączyć plakatu Darka ze zdjęciem z pikniku zeszłorocznego? Jakoś to tak skomponować jako ciągłość tradycji w Narodzie?
A co do Wawelu ...  Piłsudskiego też  metropolita krakowski Sapieha nie chciał pochować bo nie dość, że zmienił wyznanie to jeszcze za młodu - socjalista.
A co do historii ... hmmm no cóż. Czymże byśmy byli bez niej? Bandą anarchistów?
Jakiś akcent historyczny na musi być! Toć to przecież rocznica victorii sławetnej nad bolszewikami.

" Lance do boju,
  Szable w dłoń
  Bolszewika goń, goń, goń..."

Ja to sobie tak myślę, że obojętnie co by tam na plakacie było jak będzie "stało", że piknik strzelecki to i tak zainteresowani przybędą na tę zacną imprezę. A reszta? Cóż - zawsze można się nachlać piwska z chrzczonego wodą w Korzeniewie a później leżeć pod płotem ku uciesze gawiedzi!
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

StG

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpnia 18, 2012, 10:57:37 am »
Witam
Dla przypomnienia spotykamy się jutro o godzinie 9 w Klubie. Prośba do Sławka aby pamiętał o agrgacie i o stojakach do broni.
Pozdrawiam Jacek

Offline W.Drewniak

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 47
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 18, 2012, 10:59:20 am »
Witam!
Dla przypomnienia - rozmieńcie trochę kasy aby było jak wydawać resztę!!!!!
Wojtek

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 20, 2012, 03:53:07 pm »
Frekwencja - mniejsza niż w ubiegłym roku, a co za tym idzie kasy też sporo mniej.
Przegraliśmy z pogodą (po tygodniu jesiennej aury), dlatego też ludziska zatęsknili za tańszym wypoczynkiem w stylu moczenie nabiału w morzu/jeziorze i popijanie browara, grille. etc.
Prawdopodobnie termin tej imprezy też nie zbyt trafny - ludzie daleeeeko po wypłatach.

W sumie to chyba nie nastawialiśmy się na zysk finansowy a raczej zysk poznania nowych ludzi
z pokrewnego nam środowiska i dobra zabawa.
To tyle wolnych wniosków  mojej strony.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

rado

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 20, 2012, 04:19:47 pm »
Darku, kiedy wrzucisz zdjęcia? Co niektórzy nie mogą się doczekać...

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 20, 2012, 07:17:27 pm »
Spokojnie , cierpliwości.
Dzisiaj wróciłem z pracy dopiero po 18 ej. Musze jeszcze co niektóre poprawić.
O Panu Marku też pamiętam i wyślę mu foty na maila lub zapodam link.
Powiedz chłopakom rekonstruktorom, że otrzymałem akredytację fotoreporterską na odtworzenie bitwy pod Mławą pierwszego września. Byś może i ich w kadrze też złapię ;)
Podziękuj w moim imieniu koledze od którego dostałem namiary na Panią Magdę która zajmuje się wydawaniem zezwoleń.
Dla Jurka podziękowania za wysłanie pisma do Urzędu Miasta Mława.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

rado

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 21, 2012, 07:52:38 pm »
Myślisz, że tylko Ty jesteś na Świecie?   :twisted:
Moja rodzinka też chce siebie zobaczyć....  :grin:

Ale o Tobie też...

StG

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 21, 2012, 09:03:46 pm »
Witam
Uważam naszą ostatnią imprezę III Piknik Strzelecki za imprezę udaną. Chyba uało się nam osiągnąć większość z zaplanowanych celów. Takie cele jak integracja środowiska kolekcjonerskiego , promocja sportów strzeleckich, propagowanie i rozwój strzelectwana terenie   miasta Kwidzyna zostały osiągnięte. Poraz kolejny mieszkańcy Kwidzyna dowiedzieli się po co i w jakim celu jest obiekt – Strzelnica Miejska w Kwidzynie, że jest to obiekt na którym uprawia się strzelectwo a nie tylko ustronne miejsce gdzie bezkarnie można wypić piwo. Udało się nam zmobilizować znaczną część naszych klubowych kolegów do pracy przy organizacji czy samym już prowadzeniu strzelania. Nawiązaliśmy współpracę z grupą rekonstruktorów z Malborka co w przyszłości napewno zaowocuje nowymi projektami. Darek już został zaproszony do Mławy i otrzymał akredytację. Mamy poraz kolejny dowód dla niedowiarków z WPA , że klub KKS Vis jest klubem kolekcjonerskim i coś robimy w tym zakresie. Pozyskaliśmy nowe doświadczenia  które napewno będziemy w przyszłości wykorzystywać by imprezy nasze były jeszcze bardziej ciekawe i zawsze bezpieczne. Jedyny cel który nie został osiągnięty w planowanym wymiarze to efekt finansowy. Nie udało się zebrać takich środów jak w poprzednim roku ale przecież nie to było najważniejsze w tym przedsięwzięciu. Napewno przy najbliższym niedzielnym strzelaniu będziemy o tym rozmawiać by następnym razem ustrzec się popełnionych błędów a wykorzystać sprawdzone rozwiązania.
Pozdrawiam Jacek

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 22, 2012, 11:25:09 am »
Zdjęcia w klubowej galerii
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

SEBA

  • Gość
Piknik strzelecki z okazji zwycięstwa Legionów Piłsudzkiego
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 22, 2012, 05:08:33 pm »
Panowie było fajnie może troche mało ludzi ale bardzo fajnie i te nie zapomniane miny ludzi strzelających...bezcenne!