Autor Wątek: WITAM NA FORUM  (Przeczytany 81148 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

EdiKris

  • Gość
WITAM
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwca 11, 2009, 06:53:59 am »
witam wszystkich

rado

  • Gość
Witam wszystkich
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 15, 2009, 02:20:07 pm »
Cześć, mam na imię Radek, mam 38 lat i jestem ze Sztumu.
Od kilku lat interesuję się stzrelectwem, chociaż nie bardzo u mnie można znaleźć wolny czas :D
Ale włąśnie końćzę studia i już będę miał niedziele wolne.
Jakiś czas temu kupiłem sobie wiatrówkę - przeklinanego liderka-44 - którą mimo wszystko chwalę i znająć jej problem z obcinaniem paluszków obchodzę się bardzo ostrożnie, choć już teraz bardziej przeniosłem się na wiatrówki na CO2. Mam crossmana 1077, QB78 oraz colta 1911.
Zamierzam kupić sobie rewolwer CP ale chciałbym jeszcze pogadać o tym z kimś kompetentnym, więc na razie sobie przyswajam wiadomości na temat takiej broni.
Ponieważ żadną radochą nie jest strzelanie samemu to szukam ludzi, z którymi mógłbym wspólnie spędzić czas na strzelaniu.
Wiem, że zwykle można Was spotkać na strzelnicy w niedziele, ale w jakich godzinach jesteście tam najchętniej? Muszę w końcu dojechać te kilka kilometrów.
Niektórzy z Was np. Pimos i Lego, mogą mnie kojarzyć z antymoherów więc może nie będę taki nieznany :)

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Witam wszystkich
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 16, 2009, 08:58:07 am »
Witaj Rado, jaki ten świat mały jest... to chyba pierwsze tak kompleksowe przywitanie na forum, wręcz idealne - wszystko jak na dłoni ;)
No to mamy drugiego kolegę ze Sztumu, skontaktuj się z kolegą SCOUT, który dopiero co zasilił nasz pielesze i chyba nie żałuje ;) Będziecie mogli trochę na paliwie zaoszczędzić  :mrgreen:
Aktualnie mamy okres remontowo-wakacyjny, słowem sporo pracy, obowiązków i wypoczynku, więc na dobre zacznie się we wrześniu. Niemniej spotykamy się lub razem jeździmy na okoliczne zawody. Zapraszamy do kółeczka. Do miłego....
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

endemit

  • Gość
Wpuścili mnie, he, he...
« Odpowiedź #123 dnia: Grudnia 13, 2009, 07:33:16 pm »
Ale się logowałem gównie, bo ponieważ ten "Gościu" na najnowszym zdjęciu  :smile:
ten palec na Giecce trzyma tak sobie...
Pozdrawiam
Tomek

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Wpuścili mnie, he, he...
« Odpowiedź #124 dnia: Grudnia 13, 2009, 08:25:14 pm »
Tomek, ten gościu był trochę nie swój po pierwszym strzelaniu ogniem ciągłym, to i palec żył swoim życiem  ;-)
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Wpuścili mnie, he, he...
« Odpowiedź #125 dnia: Grudnia 14, 2009, 01:46:33 pm »
No pięknie. Teraz to nam dopiero baza SQL urośnie  :mrgreen:
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Ostry

  • Gość
Hej!
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 11, 2010, 07:01:15 am »
Zdrastwujtie Rebiata :grin:

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Hej!
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 12, 2010, 07:16:18 am »
Πривет Oстрый!  :mrgreen:
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

Blackfusion

  • Gość
Witam ;-)
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwca 21, 2010, 07:36:41 am »
Witam wszystkich forumowiczow.
Pierwszy post oczywiście w odpowiednim miejscu  :p
Mam na imie Lukasz, 20 lat na karku, obecnie siedze w Gdańsku ale wracam do Kwidzyna i prędko na strzelnice bo dawno tam nie bylem. Obecnie posiadam marnego Lidera z ołowkiem 3-7x28 GAMO, ale to się szybko zmieni.

Planuje zakup jakiejś nowej pukawki, zobacze ile bede miał na to funduszy, pcp narazie odpada, moze jakis hatsan albo slavia jak dobrze pojdzie :)

pozdrawiam wszystkich hobbystów i maniaków stzrelectwa  :cool:

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Witam ;-)
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwca 21, 2010, 09:19:30 am »
Witam.
Zapraszam do sklepu
Kwidzyn ul.15sierpnia 25
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

Blackfusion

  • Gość
Witam ;-)
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 02, 2010, 09:46:27 am »
byłem juz w sklepie popatrzyłem na te cudeńka  ;-)  Air Arms robi wrazenie:) nie pytam nawet o jego cene bo jest poza moim zasiegiem, ale crosman 1077 jak najbardziej  :p
na rozrywkowe stzrelanko bedzie w sam raz

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Witam ;-)
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 03, 2010, 04:31:44 pm »
Cytat: "Blackfusion"
nie pytam nawet o jego cene bo jest poza moim zasiegiem
Prędzej czy później wrócisz do tego samego pytania z podwójnym znakiem zapytania :P
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Blackfusion

  • Gość
Witam ;-)
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 03, 2010, 08:05:32 pm »
juz znam  :mrgreen:  kiedys napewno kupie pcp, kwestia czasu  :grin:

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 23, 2011, 12:16:52 pm »
Witam wszystkich. Mam na imię Marcin, mam 24 lata, jestem studentem 5-go roku geografii. Od pięciu lat mieszkam w Słupsku, ale mój rodzinny dom jest w Szkaradowie koło Ryjewa. Strzelam sobie już kilka lat w Akademickim Klubie Strzeleckim głównie z karabinka sportowego 5,6mm i karabinka pneumatycznego. Po za tym czasem dla odmiany używamy wszystkiego co jest dostępne czyli Margolin, rewolwery 9mm, pistolety 9mm ( głównie Makarowy i Glocki), pistolet dowolny i czarnoprochowce. Korzystamy ze strzelnicy Gryfa oraz czasem ze strzelnicy policyjnej. Wakacje spędzam w rodzinnych stronach i już w zeszłym roku miałem pojechać na strzelnicę w Kwidzynie, zobaczyć co tam się dzieje, ale jakoś się w końcu nie wybrałem. Zawsze było coś do roboty, praca na roli, a we wrześniu praktyki w szkole. Dziś trafiłem (w sumie przypadkiem  ;-) ) na to forum i widzę, że jest kilku zapaleńców, którzy coś działają w tym temacie.
Mam w związku z tym kilka pytań. Czy klub ma jakąś broń, którą można by ewentualnie wypożyczyć i postrzelać sobie na strzelnicy? Jakie są kryteria członkostwa w klubie (jeśli jest o tym na forum to przepraszam, jeszcze nie doczytałem)? Z czego strzelacie? Na fotkach widziałem głównie czarnoprochowce, karabiny centralnego zapłonu i pneumatyki.
Czasem zjawiam się na kilka dni w domu, z chęcią bym udał się w tym czasie zobaczyć co i jak na strzelnicy.
To chyba tyle na tą chwilę, poniżej kilka fotek z zawodów i treningów.

Pozdrawiam ze Słupska.






Na treningach i zawodach często spotykamy panią Sagun-Lewandowską mistrzynią Polski w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego- na zdjęciu poniżej, ja to ten najbrzydszy, ale z medalami  :lol:

Jeżdżąc po różnych pokazach lotniczych zawsze staram się zatrzymać na chwilę przy wypatrzonej broni  :p

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Cześć
« Odpowiedź #134 dnia: Lutego 24, 2011, 09:15:00 am »
Witaj Lewy na naszym forum.
Miło widzieć kolejnego pasjonata metalowych zabawek  :mrgreen:
Zapraszam do działu spotkania i pojawienia się na strzelnicy w Kwidzynie.
Jest trochę klamotów do strzelania i zabawy, większość masz opisanych TUTAJ

do zobaczenia w Kwidzynie
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]