Autor Wątek: Czystość Strzelnicy  (Przeczytany 3853 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Czystość Strzelnicy
« dnia: Kwietnia 28, 2014, 04:46:32 pm »
Chciałbym zwrócić uwagę kolegów, na stan czystości i porządku na strzelnicy. To co zostaliśmy wczoraj rano to już masakra. Sprzątałem krótką oś i samych butelek po wódce naliczyłem 10, drugie tyle po innych trunkach, do tego opakowania po zamówionym jedzeniu. Słowem - porażka.....
Na szczęście "padalce" zostawiły ślady swojej obecności i prawdopodobnie zostaną namierzeni i zapłacą słony mandat za ten syf....

Zalecam, aby reagować stanowczo na strzelnicy i jeśli widzicie ogniska poza wyznaczonym miejscem to trzeba reagować i w razie potrzeby zgłaszać gdzie należy. Nie zamierzam nikogo umoralniać, ale jestem zdania, że trzeba reagować czy zwracać uwagę na takie zachowania. Nie bójcie się zwracam ludziom uwagę, wszak na strzelnicy obowiązuje regulamin, którego każdy zobowiązany jest przestrzegać....

Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2014, 02:39:47 pm »
Dzisiaj byłem na strzelnicy w godzinach południowych. Była obecna ekipa z Terenów Zielonych, która opróżniała betonowe śmietniki. Reszta śmieci, pozostałości po ogniskach nie wzbudzały żadnego zainteresowania służb porządkowych. Na moje pytanie dlaczego nie sprzątają pozostałości po ogniskach, panowie grzecznie odpowiedzieli, że te śmieci nie leżą w ich kręgu zainteresowań. Oni przyjechali opróżnić wyłącznie betonowe śmietniki.
To w końcu ile mamy ekip sprzątających strzelnicę. ?
I kto za ten bajzel płaci? >:(
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 25, 2014, 12:24:01 pm »
Sobotnie spotkanie na strzelnicy z udziałem kolegów z Koła Łowieckiego rozpoczęliśmy od sprzątania osi po poprzednikach. Większa połowa zebranych łusek na załączonym zdjęciu. Pozostawiam bez komentarza....
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 26, 2014, 03:59:12 pm »
Widząc te kalibry to raczej nie koło łowieckie.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 26, 2014, 06:53:01 pm »
Chłopaki z Odyńca skrupulatnie zbierają swoje łuski a w starszych postach na tym forum można poczytać o pobożnych życzeniach co do czystości i kultury przebywania na strzelnicy, ale jak widać wygasła wraz ze zmianą standardów i NGO :P
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

mg schutze

  • Gość
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 27, 2014, 08:18:55 am »
Piotrze zdałeś złom to byś się chociaż podzielił :D czy marudzisz, bo za mało dostałeś w skupie?
Od kiedy pamiętam przy strzelaniach z Visem nigdy łusek nikt nie zbierał, w swojej zajadłości i zgryzocie już się dostało sklerozy?

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 27, 2014, 09:23:11 am »
Rozumiem, że dostrzegłeś na zdjęciu również swoje łuski  :D
W twoim poście oprócz zgryźliwości nie doszukuję się innej wartości, wszak rozmawiamy o czystości miejsca publicznego, które wspólnie użytkujemy a nie o czyimś mieszkaniu....
Nie wiem kogo bardziej dopadła skleroza, bo tych których znam i z którymi wspólnie strzelam zwykle sprzątają po sobie...

ps. nie podzielę się kasą bo na złom łuski ze zdjęcia nie trafiły, zostawiliśmy je w kupce dla "kolejnej zmiany", szukaj więc "spóły" wśród innych
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

mg schutze

  • Gość
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 27, 2014, 09:54:37 am »
Ja tam nic swojego nie dostrzegłem, bo nic mojego tam nie było :P
Łuski zawsze były zostawiane dla "złomiarzy", lecz jak widać, w dobie kryzysu priorytety się zmieniły.
W Twoim poście oprócz zwykłego czepialstwa również niczego nie dostrzegam, wiec zanim zaczniesz krytykować popatrz sobie na ręce.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 27, 2014, 11:00:00 am »
Oprócz zwykłego czepialstwa  :P ( w końcu to MY z myśliwymi pozbieraliśmy te łuski za kogoś) to mam choć odrobinę honoru aby się przyznać do winy i przyjąć na klatę czyjąś konstruktywną krytykę. Skoro to nie twoje łuski to domniemam, że masz w tej sprawie więcej do powiedzenia niż przywołany przez Ciebie znany muzyk ( w temacie ASG). W takim przypadku zaproponuję Ci zwykłe milczenie bo skoro nie zostawiłeś tego bałaganu na osi to najwyraźniej nie jesteś stroną do rozmów w tym temacie.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline snipertomek

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 32
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 28, 2014, 07:36:46 am »
Koledzy moim zdaniem dyskusja lekko chora. Po pierwsze od zawsze zbieramy łuski – ale tylko te do elaboracji, mosiężne no i oczywiście po pompce. Łusek od kałacha i innych zbędnych nigdy nie zbieraliśmy bo zawsze zostawały dla złomiarzy.  Po drugie, może już czas skończyć ze wzajemnymi zgryźliwościami.

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 29, 2014, 03:48:36 pm »
Panowie, panowie złomiarze złomiarzami ale ... za mosiądz fakt płacą na skupie. Ale nie o to tu chodzi. Jeżeli łuski (szczególnie od kałacha z wiadomych powodów)lecą w trawę to rzeczywiście zbieranie jest trochę utrudnione ale jeżeli łuski leżą na twardym podłożu to choćby i nogą podgarnąć pod murek. Nawet nie było się jak rozłożyć bez uprzedniego posprzątania.
Odnośnie "patrzenia sobie na ręce": zawsze staram się zostawić po sobie porządek po strzelaniu więc spokojnie mogę sobie na nie patrzeć. A ty? I nie chodzi tu o zwykłe czepialstwo ale jeżeli my po sobie zostawimy syf to inni na pewno nie posprzątają za nas.
Pozdrawiam.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

mg schutze

  • Gość
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #11 dnia: Września 05, 2014, 03:20:23 pm »
Oprócz zwykłego czepialstwa  :P ( w końcu to MY z myśliwymi pozbieraliśmy te łuski za kogoś) to mam choć odrobinę honoru aby się przyznać do winy i przyjąć na klatę czyjąś konstruktywną krytykę. Skoro to nie twoje łuski to domniemam, że masz w tej sprawie więcej do powiedzenia niż przywołany przez Ciebie znany muzyk ( w temacie ASG). W takim przypadku zaproponuję Ci zwykłe milczenie bo skoro nie zostawiłeś tego bałaganu na osi to najwyraźniej nie jesteś stroną do rozmów w tym temacie.

pzdr

Nie ma jak to napisać, by ktoś nie pisał i zablokować mu dostęp, żeby aby nie odpisał.... taaak dorosłe zachowanie...
Nie pasuje inne zdanie niż jedynie słuszna linia partii?
Dwa, to co mi wypadło pozbierałem via post smipertomka, a jak cię tam nie było, to się nie wypowiadaj. :)

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #12 dnia: Września 08, 2014, 12:50:16 pm »
Marcin
Widzę, że nie masz problemu z czystością strzelnicy tylko samym sobą.....
Najwyraźniej szukasz zaczepki i chcesz mieć ostatnie słowo do powiedzenia, a tydzień bez prawa pisania na tym forum nie przyniósł oczekiwanych rezultatów.... szkoda  :-[ Widać "bicie w pierś" też nie leży w twojej naturze. Nie wiem o jakiej partii piszesz, bo ja jestem od zawsze bezpartyjny :P Za to domyślam się jaką Ty partię reprezentujesz ;)

A to jest akurat forum Klubowiczów VIS'a i jego przyjaciół. Z tego co widzę, nie należysz do żadnej z tych grup, dlatego ozięble Cię pożegnam banem, na który zasłużyłeś. Pewnie już tego nie przeczytasz ale zapewne "partyjni koledzy" Ci doniosą ;)



Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #13 dnia: Września 11, 2014, 09:55:06 pm »
O widzę "krew" się polała.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline DanielH

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 109
Odp: Czystość Strzelnicy
« Odpowiedź #14 dnia: Września 12, 2014, 11:34:39 am »
I dobrze, widzę że ktoś szukał "dymu" i po co to komu, można powiedzieć swoje zdanie i tyle a nie tam jakieś zaczepki.