Autor Wątek: Smutna wiadomość  (Przeczytany 1733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« dnia: Sierpnia 02, 2010, 02:07:12 pm »
Otrzymałem dziś telefonicznie wiadomość, że nasz olsztyński kolega, Jacek Wesołowski się zastrzelił. Nie znam okoliczności, dziś olsztyńskie środowisko spotyka się wieczorem aby wymienić się informacjami. Jak coś będę wiedział to dam znać.
Chciałbym prosić admina, aby zdobył zdjęcie Jacka i zmienił wizerunek portalu, jeśli się zgodzicie.

PM
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Scout

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Firearms United - World Gun Owner Confederation
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 02, 2010, 08:13:50 pm »
Piotr

kurcze nie za dobrze kojarzę chyba Jacka, ale czy to ten ubrany na czarno ostatnio jak bylismy na teście IDPA w Kaczorach???

Wyrazy współczucia dla wszystkich najbliższych Jacka oraz ubolewania dla kolegów z Olsztyna.

Niech spoczywa w spokoju
Pozdrawiam
Scout

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 02, 2010, 09:48:33 pm »
Zdjęcie Jacka jest na forum Gardy w dziale sprawy klubowe. Szok nie wiem nawet co pisać!
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 03, 2010, 08:16:21 am »
Nie każdy ma dostęp do działu klubowego Gardy. Parę informacji w naszym gronie.
Jacek w niedzielę ze swoim druhem od strzelań pojechali na prywatną strzelnicę, gdzie strzelali z pneumatyków do późna w nocy. Skończyli około 23.00, po czym Jacek pojechał do Gietrzwałdu, sanktuarium Maryjnego, w którym podobno modlił się do rana. Przyjechał do domu, zszedł do piwnicy i zrobił to co zrobił... :cry:
To ucina domysły niektórych o wypadku przy czyszczeniu broni, zrobił to świadomie i pozostaje nam tylko domyślać się z jakich powodów. Zostawił żonę i jedno dziecko.
Miał 42 lata. Od 30 lat strzelał. Był członkiem OPKS GWARDIA Olsztyn, KS VIP, Warmińskiego Klubu Strzeleckiego „10” Jonkowo i Klubu Strzeleckiego GARDA Ostróda. Na Pucharze Polski Grupy Powszechnej był w ścisłej czołówce pistoletu dowolnego. Był ….



Całe środowisko olsztyńskie jest w szoku, gdzie dwóch się kłóciło tam po środku zawsze stał Jacek. Jak pierwszy raz przyjechałem do Ostródy, to właśnie Jacek wziął mnie za rękaw pokazać strzelnicę i to właśnie z jego pistoletu strzelałem pierwszą konkurencję tarczową w Kaczorach. Kupiłem od niego KBKS, który mam do dziś, wszystkich modyfikacji dokonał on sam. Dostosował nawet rękojeść i bakę do naszych wielkich łap. Klub VIS kupił od niego pompkę, wysprzedawał wówczas klamoty aby kupić wymarzony pistolet tarczowy.

Na dzień poniedziałek wieczór, pogrzeb odbędzie w czwartek, chyba że się coś zmieni, to pewnie się dowiemy.

[***]
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 04, 2010, 11:59:13 am »
Pogrzeb Jacka odbędzie się jutro (czwartek) o godzinie 14.00-14.30 w Kościele w Olsztynie Jarmoty (jadąc do Reala po lewej stronie jest stacja Shell, skręca się w lewo i stoi stary kościół). Po mszy będzie pogrzeb.
Wyjeżdżam z Filipem z Kwidzyna przed 12.00. Mamy 2 miejsca w razie czego. Jak ktoś chce się dorzucić do wieńca, który zamówię dziś wieczorem, proszę o kontakt ze mną osobiście.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 04, 2010, 01:25:06 pm »
Przed chwilą miałem telefon z Olsztyna, msza zaczyna się o 13.45, wyjazd więc około 10.30 (Iława rozkopana). Na tą chwilę jedzie Jarek, Filipa i ja, moim autem.

Telefonicznie uzgodniłem cenę za wieniec 150 zł. Duży, świerkowy z szarfami i zdobieniami. Napis na szarfie : drogiego Jacka żegnają koledzy z KKS VIS Kwidzyn.

Wstępnie zrzutkę zadeklarowali : Jarek, Filip, Jurek Tomek i ja, wychodzi po 30 zeta. Jak więcej chętnych będzie to według podzielnika.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 04, 2010, 01:59:42 pm »
Oczywiście, że ja też się dorzucę... pojechać jednak nie mogę...

Offline Scout

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 106
    • Firearms United - World Gun Owner Confederation
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 04, 2010, 05:13:37 pm »
Piotr ja oczywiście tez się dorzucam. Osobiście jestem Ci winny kasę. Pojechać nie mogę, obowiazki słuzbowe - właśnie wymieniłem firme ochrony i mam multum pracy.

Daj znać w jaki sposób mam się z Tobą rozliczyć.
Pozdrawiam
Scout

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 05, 2010, 07:52:01 am »
Na 7  osób wychodzi po 21 zeta. Można mi przekazać w dowolnym czasie i miejscu, jak się spotkamy. Pamiętajcie tylko, bo z moją głową coraz gorzej  :roll:
Dla pamięci wpiszę w tym temacie kto mi przekazał.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 05, 2010, 10:40:20 am »
Piotr ja też się dokładam
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

nateck

  • Gość
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 05, 2010, 04:50:44 pm »
oczywiście ja też.

/jestem w mega szoku !!!

struś

  • Gość
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 05, 2010, 10:37:11 pm »
[']

P.S. Piotr dolicz i mnie.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Smutna wiadomość
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 06, 2010, 09:20:04 am »
Wczoraj pożegnaliśmy Jacka w Olsztynie. Tłum strzelców wszelkiej maści przykrył garstkę rodziny. Po pogrzebie byliśmy na strzeleckiej stypie w Olsztynie a wieczorem w Kwidzynie wypiliśmy niejedno zdrowie naszego kolegi. Dzięki wszystkim za przybycie, tym którzy mogli.
Za wieniec wychodzi koło 14 zeta na głowę, wczoraj zapłacili mi Jurek, Ryba, Michał, Adaś i Filip. Jeszcze raz dzięki.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]