Autor Wątek: Reklamy na forum  (Przeczytany 2270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Reklamy na forum
« dnia: Września 15, 2009, 03:15:26 pm »
Zauważyłem reklamy w stopce forum, ktoś nam za to płaci?? Jeden z linków jest już nieaktualny.


Pozdro

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Reklamy na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Września 15, 2009, 07:12:08 pm »
Gadałem o tym z Darkiem i Jurkiem, Jurek miał to zgłosić do serwerowni. Przy okazji pytanie, czy użytkownicy ffoxa nie mają problemów z emikonami po lewej ? Myślałem że to u mnie tylko w pracy coś po reinstalacji systemu brakuje, ale w domu mam to samo. Dziś był udpate do wyższej wersji i widzę już następną.... czyżby Mozilla dała ciała ?
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Reklamy na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2009, 07:34:40 pm »
Mam problem z emotkami, i nie tylko na Mozilli ale i na IE i to w różnych wersjach.
Rozumiem, że jesteśmy na płatnym serwerze?? Jeżeli tak to wypierdzielić te reklamy :D Jeżeli nie to trochę lipa :(  
Z tego co widzę to domenę mamy na klub z home.pl to serwer chyba też mamy od nich??


Pozdro

rado

  • Gość
Reklamy na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Września 15, 2009, 08:40:55 pm »
a ja nie mogę pobrać żadnych plików z działu download, wyskakuje mi: nieprawidłowy adres strony :(   (IE 8)

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Reklamy na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Września 16, 2009, 10:28:52 am »
Aaaaaa i jeszcze na portalu otwiera się reklama skąd ona jest ??


Pozdro

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Reklamy na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Września 16, 2009, 12:59:24 pm »
Mam jeszcze problem z logowaniem, tzn muszę się dwa razy logować, tylko ja to mam?? Może admin ustawił zabezpieczenie przez botami??  

I to nie emotki nie działają tylko cały BBCode przestał działać, podmieniał admin coś w jakiś plikach?? Dodawał jakieś nowe mody??


Pozdro

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Reklamy na forum
« Odpowiedź #6 dnia: Września 16, 2009, 07:05:27 pm »
BBcode działa Adaś tylko emikony nie są aktywne, może się nie znam ale jak z łapki wpiszę to się pojawi, czyli BBcode działa bo zamienia tekst na emikona.
Jeśli masz ffoxa to przeczytaj artykuł na CHIPie odnośnie ostatnich zmian w wersjach, fachowcy odradzają instalację 3.5 do potwierdzenia uporania się z błędami a ja =|= wcisnąłem OK :)
Rado
Ikona download pokaże się po lewej stronie jedynie dla zalogowanych - taka kula ziemska na kartce papieru, sprawdziłem przed chwilą  - działa. Sprawdź czy jesteś zalogowany przy przeglądaniu. Niektóre dokumenty zostały przeniesione ale nie adoptowano linku do nich, ale to już do admina, jak się pojawi komunikat o braku pliku to piszcie PM do Darka.
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Reklamy na forum
« Odpowiedź #7 dnia: Września 16, 2009, 07:08:52 pm »
Cytat: "Mada"
tzn muszę się dwa razy logować, tylko ja to mam??

Hehe, witam w świecie firefoxa :) Pisałem o tym na forum juz dawno, myśleliśmy że to wina exportu konta na nowy serwer, okazało się że nie, pimos powstał odrodzony na nowo i dalej klika po 2 razy na login ;) W IE jakoś się wyleczyło :P Jak znajdziesz Adaś lekarstwo na to to daj mi znać.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Reklamy na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Września 16, 2009, 09:51:20 pm »
Korzystam z IE. Nie mam Waszych objawów. Nie mam żadnych reklam. Moze warto zmienić przeglądarke ???
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

rado

  • Gość
Reklamy na forum
« Odpowiedź #9 dnia: Września 16, 2009, 09:57:46 pm »
Pimos, wiem, że trzeba wejść na globusik . Problem w tym, że po wejściu pokazuje się pustra strona z napisem: nieprawidłowy adres strony. I proszę nie mówić, że IE jest beee, bo na firefoksie też nie działa. (naprzykład chciałem ściągnąć plik o VIS-ie). Napiszę potem do administratora...

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Reklamy na forum
« Odpowiedź #10 dnia: Września 17, 2009, 01:45:51 pm »
Może jakiś fachowiec zrobi dochodzenie z tymi reklamami. Mamy jakieś informatyka ? Jak to możliwe że od Gates'a nie ma ścierwa a od foxa jest ? Mission Imposible ? :)

Radek
Opisz dokładnie adminowi który plik, jakby ci się chciało przetestować pozostałe to też by super było.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Reklamy na forum
« Odpowiedź #11 dnia: Września 17, 2009, 02:30:27 pm »
a propo reklam, jedyną reklamą, którą mam to ta od mostu kwidzyńskiego :)

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Reklamy na forum
« Odpowiedź #12 dnia: Września 17, 2009, 02:50:12 pm »
W sumie to ja jestem informatykiem :D Problem z podwójnym logowaniem może leżeć w ciasteczkach, zalogujcie się na forum, potem wylogujcie, zamknijcie przeglądarkę, wyczyśćcie ciasteczka, może pomoże... a może nie ;) . Jak nie pomoże to jakiś problem z forum, może po dodaniu jakiegoś moda coś z kodzie się powaliło, przyczyn może być wiele.

Rado nie chodzi o banery tylko o linki nad banerem "chcemy mostu".


Pozdro

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Reklamy na forum
« Odpowiedź #13 dnia: Września 17, 2009, 04:21:53 pm »
O taki link: Template Acidgryprogramy
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Reklamy na forum
« Odpowiedź #14 dnia: Września 17, 2009, 05:53:00 pm »
był już taki temat o reklamach ale poszedł do archiwum i nie mam uprawnień aby go przywrócić. Reklamy są ! porobię jutro screeny, w FFoxie ja widzę reklamy w nagłówku portalu (zawsze tą samą) i czasami w stopce.
pzdr

edit: załączam screenshota
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]