Autor Wątek: Może jakieś zawody?  (Przeczytany 1418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Może jakieś zawody?
« dnia: Lipca 28, 2009, 09:56:53 pm »
Może by zorganizować jakieś klubowe zawody :?: . Zawsze to jeden komunikat więcej :rotfl: .
Jak wszyscy wiemy, potrzebujemy jak najwięcej komunikatów, może więc co wizytę na strzelnicy robić nawet jedną konkurencję i komunikat :?: . Zwłaszcza teraz gdy mamy pompki.

Piotrek, możesz mi powiedzieć(może być na PW) ile komunikatów i ile oddzielnych osobo startów z konkurencji dawałeś w papierach na pozwolenie na broń :?: . I ta ogólnie czego i ile miałeś, bo nie wiem czego się spodziewać i w jakim czasie :oops: .


Pozdro

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 29, 2009, 01:42:26 pm »
Jeśli chodzi o zawody, to mamy teraz sezon ogórkowy, znaczy się urlopy, wyjazdy weekendowe i tak dalej, na co czekałem cały rok, bo w końcu mogę od telefonu odwyknąć.
Jeśli chodzi o pozwolenie to wskazałem udokumentowanych ponad 200 pobytów na strzelnicy w ciągu 3 ostatnich lat. Przekazałem 56 komunikatów z 3 lat z podziałem na rodzaj broni, konkurencje statyczne, dynamiczne na poszczególne lata. Do tego zaświadczenia z 3 klubów o czynnym uprawianiu strzelectwa i "bycie" czynnym instruktorem oraz 29 załączników. (dokumenty, zaświadczenia, oświadczenia, komunikaty (jako jeden załącznik) dyplomy (jako jeden załącznik) kserowanki itd.

Wracając do zawodów i komunikatu, planuję większy zakup amunicji i zaproszenie znajomych/rodziny na małe strzelanko, które obiecywałem im jak tylko dostanę pozwolenie. Wstępnie wspominałem już o tym w magazynie. Ma być zarówno boczny, centralny jak i śrut. Amunicja i prawie cała broń moja. Jakbyście pomogli mi to rozstawić to byłby niezły komunikat i konspekt bo będzie sporo ludzi na liście. Termin bliżej nieznany, chciałbym to jednak załatwić w sierpniu, bo we wrześniu to już będzie ciężko. 30-go odpada - muszę być w Kaczorach (będzie mało ludzi bo w tym samym terminie Krakow-Open)
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Mada

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 263
    • http://www.escapetheroom.eu
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 29, 2009, 07:28:22 pm »
Z chęcią Ci pomogę ;-) .

Co do "czynnego" instruktora to muszę zaprosić paru znajomych na strzelnicę :mrgreen: . Masz jakieś gotowe kwitki lub papierki do takich szkoleń :?: . Jak to ma(tzn jak to policja chce) by wyglądało :?: .


Pozdro

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 30, 2009, 08:10:14 am »
Nie ma żadnego policyjnego wzoru, to propozycja JotCe, która przeszła w moim przypadku. Wzór jest w posiadaniu naszych Instruktorów.
W kwestii uczynnienia instruktaży to sposób już sam podałeś : :roll:
pięciu zielonych znajomych (mogą być lekko żółci)  :rotfl:  na strzelnicę. Instruktaż i strzelanie w formie zawodów. Wszyscy wpisani do książki na strzelnicy, do konspektu itd. Konspekty zatwierdza Prezes.
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 02, 2009, 01:39:09 pm »
Z pozdrowieniami od Filipa z Chorwacji. Dzwonił, pisał i przysłał mmsa, ma się dobrze o czym świadczy poniższe zdjęcie  :mrgreen:
 :mrgreen:
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 02, 2009, 07:24:52 pm »
Z powyższej foty wnioskuję, że te "zawody" zapowiadają się interesująco.
Proponuje przenieść tą imprezę strzelecką na Chorwację, tam gdzie obecnie jest Filip.
Było by co "ustrzelić "...
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 02, 2009, 08:21:28 pm »
jest co ustrzelic co panowie, to czeska mamiczka :mrgreen:
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 03, 2009, 08:23:56 pm »
U Filipa kamienista plaża u mnie za to pełno piachu i sporo ludzi. Pozdrowienia z Jastrzębiej Góry. Przesyłam widok na plażę z klifu.
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 04, 2009, 12:15:24 pm »
No fakt, zagęszczenie jak w obozie dla uchodźców przy granicy somalijskiej ? :grin:
Tu żadnej mamiczki w toplesie nie uświadczy ;-)
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Może jakieś zawody?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 05, 2009, 12:46:13 pm »
I tu bym się nie zgodził, zdjęć nie wkleję, ale jest co oglądać  :mrgreen:
Wakacyjne pozdrowienia dla wszystkich !
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]