Autor Wątek: Spotkanie 03.12.06  (Przeczytany 4689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Spotkanie 03.12.06
« dnia: Listopada 30, 2006, 06:32:42 pm »
Czy się ktoś wybiera???
Spoko sprzątania nie będzie teraz tylko strzelanko i kiełbaski. :cry: Szkoda ale z Rybą raczej nie dojedziemy :cry:
Życzę wam miłej zabawy piknejjj pogody i smacznych kiełbasek o ile ktoś przyniesie :P  :wink:
Może Piotrek z Grecji przywiezie na posmakowanie anyżówki 8)
Ps. Zostawcie po jednej kiełbasce dla nas :D
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

eldorado

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 30, 2006, 06:51:07 pm »
Będę tylko nie wiem o której wstanę po nocce  :roll:

Mikrus86

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 30, 2006, 07:04:00 pm »
Mnie niebedzie niestety bo mam na rano, a po pracy inne zajecia :) ale moze za tydzien sie pojawie, niestety... moze...
PS. Krzysztofie dlaczego nie odpisujesz na PW ? :(

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 30, 2006, 07:17:08 pm »
Sorki zapomniałem :oops:

Ok masz Pw
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Re: Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 30, 2006, 07:20:24 pm »
Cytat: "drewniany"
Może Piotrek z Grecji przywiezie na posmakowanie anyżówki 8)

Jak będzie anyżówka to będę 8)
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 30, 2006, 08:01:12 pm »
Darek?
jeśli nie masz jeszcze sprawnego samochodu to daj mi znać na PW lub tel., przyjadę po ciebie :)
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

pimos

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 30, 2006, 08:32:43 pm »
hihi co wy z tą Grecją ? nie przywiozłem tego Ouzo bo jest wstrętne jak diabli a metaxa jeszcze bardziej, to już wolę posmakować nowej receptury marqusa niż serwować wam takie świństwo....

Zdjęcia mam na laptopie, może przywiozę, albo wrzucę pare gdzieś na zewnętrzny serwer....

pzdr

Mikrus86

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 01, 2006, 02:33:38 pm »
Właśnie sobie przekalkulowałem wszystko i doszedłem do wniosku, że za tydzień sie nie pojawię :( zanim dojdzie do obcinki lufy troche czasu minie :/ , a i lupka do piątku nie dojdzie :( . boje sie zamawiać przed wypłata bo jak przyjdzie w czwartek, a hajsyk bedzie w piatek to dupa :/ i co zrobic ?! :(
PS. Postanowilem kupic Leapersa 3-9x40 bez AO niestety ale nie mozna miec wszystkiego, a ja chce 40 a nie 32 :D Przepraszam za zasmiecienie tematu...

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 01, 2006, 08:40:26 pm »
@Mikrus86,
Twoje wewnętrzne rozterki są mało zajmujące.  :wink: W tej chwili mam wrażenie, że to forum stworzylismy dla Ciebie.  :shock: Popracuj nad sobą, bo samouwielbienie nie jest pozytywna cechą.  :evil:

 Pozdrawiam
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Mikrus86

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 01, 2006, 09:00:19 pm »
Jerbro nie wiem dlaczego ale tylko Ty sie czepiasz moich postow nikt inny. W samo uwielbienie nie popadlem tak gwoli scislosci. Jesli przeszkadzaja Ci moje posty to zawsze mozesz mnie zablokowac badz nie czytac. Jesli ktos jeszcze mysli tak jak Jerbro niech da znac to przestane pisac posty tutaj.

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:10:05 pm »
@Mikrus,
ciągle nadajesz.  :!:  :!:  :!:  Nastaw się na odbiór.  :)  Wiem, że to jest trudna sztuka, ale gdy posiądziesz tą wiedzę , będziesz mistrzem. :lol:

Poza tym Kolego, mała uwaga  :!:
Chcesz wejść do Grupy Kwidzyn. :!:  :idea:
To My ustalamy zasady, kogo chcemy mieć w swoim gronie. :D

Pozdrawiam

PS. I zmień ten avatar. Nie pasuje do naszego grona  :!:  :!:  :!:
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Mikrus86

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2006, 10:27:13 pm »
Po pierwsze moze zmien ton jakim do mnie piszesz :/ skrzywdzilem Cie czy co ? :/ Tym " To My ustalamy zasady, kogo chcemy mieć w swoim gronie. " delikatnie dajesz do zrozumienia ze nie chcesz mnie w swoim gronie ale sie tym nie przejmuje... A w czym tym razem avatar Ci przeszkadza? Do tej pory Admini nie zwrocili mi uwagi, ze jest niewlasciwy, obrazliwy itp wiec nie wiem dlaczego mam go zmieniac. Jesli Oni o to mnie poprosza owszem zrobie to. Niedlugo uczepisz sie tego, ze nie nosze moro na strzelanie ? No nie przesadzaj prosze :/ Od samego poczatku jestes na mnie ciety bog jeden wie za co...nie wiem, nie pasuje Ci to, ze mam kiepska wiatrowke, ze jestem taki mlody czy co ?
Odnosnie tego nadawania to Cie nie rozumiem. Niby z jakiej racji mam sie przestawic na odbior skoro jestes do mnie wrogo nastawiony :/ Nikt poza Toba sie mnie nie czepia, nie krytykuje, ze pisze posty o tym o tamtym, ze pytam i prosze o pomoc. Nikt ...poza Toba.
PS. Chcialbym zeby ktos jeszcze sie wypowiedzial na ten temat.

Offline Janusz J.

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 150
    • http://www.kwidzyn.pl/_portal/
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2006, 03:23:00 pm »
Koledzy bez emocji :)

jutro finałowy mecz siatkarzy Polska-Brazylia o 11.30 na Polsacie :!:
W związku z powyższym odpuszczę sobie jutrzejszy udział w spotkaniu
na strzelnicy :(
AA_ProSport + IOR 6x42 MP8 do tego pivoo :)

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2006, 06:18:51 pm »
Cytat: "Mikrus86"
Po pierwsze moze zmien ton jakim do mnie piszesz :/ skrzywdzilem Cie czy co ? :/ Tym " To My ustalamy zasady, kogo chcemy mieć w swoim gronie. " delikatnie dajesz do zrozumienia ze nie chcesz mnie w swoim gronie ale sie tym nie przejmuje... A w czym tym razem avatar Ci przeszkadza? Do tej pory Admini nie zwrocili mi uwagi, ze jest niewlasciwy, obrazliwy itp wiec nie wiem dlaczego mam go zmieniac. Jesli Oni o to mnie poprosza owszem zrobie to. Niedlugo uczepisz sie tego, ze nie nosze moro na strzelanie ? No nie przesadzaj prosze :/ Od samego poczatku jestes na mnie ciety bog jeden wie za co...nie wiem, nie pasuje Ci to, ze mam kiepska wiatrowke, ze jestem taki mlody czy co ?
Odnosnie tego nadawania to Cie nie rozumiem. Niby z jakiej racji mam sie przestawic na odbior skoro jestes do mnie wrogo nastawiony :/ Nikt poza Toba sie mnie nie czepia, nie krytykuje, ze pisze posty o tym o tamtym, ze pytam i prosze o pomoc. Nikt ...poza Toba.
PS. Chcialbym zeby ktos jeszcze sie wypowiedzial na ten temat.

Po kolei Kolego Mikrus86...
Nie delikatnie, ale bardzo konkretnie mówię, że musisz nauczyć się słuchać a nie tylko tokować. Avatar jest w......jący i nie pasuje do tego gremium. Jeżeli tego nie rozumiesz, to na pewno nie pasujesz do naszego grona.
Ja moro nie nosze, więc nie będę czepiał się o takie drobiazgi.
Ani słowem nie wspomniałem o "kiepskiej" wiatrówce i Twojej młodości.
Poza "odbiorem", naucz się czytać :!:

Pozdrawiam
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Mikrus86

  • Gość
Spotkanie 03.12.06
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 02, 2006, 09:33:58 pm »
No jutro final a ja w pracy :/ ale bede 3mac kciuki za polakow :)