Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
START FORUM / Odp: WITAM NA FORUM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lucyna dnia Sierpnia 03, 2020, 07:17:33 am  »
Napewno będę aktywnie uczestniczyć  ;D ;)
92
START FORUM / Odp: WITAM NA FORUM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lucyna dnia Sierpnia 02, 2020, 06:43:08 pm  »
Ja się bardzo cieszę, że tu jestem z Wami :)
93
START FORUM / Odp: WITAM NA FORUM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jerbro dnia Sierpnia 02, 2020, 05:55:25 pm  »
Witamy Cię serdecznie. Dobrze trafiłaś.  ;)
94
START FORUM / Odp: WITAM NA FORUM
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lucyna dnia Sierpnia 02, 2020, 04:55:37 pm  »
Witam! :)
Serdecznie witam wszystkich z Kwidzyna i okolic, kolegów i koleżanki.
Zapoznałam się już z regulaminem
Lucyna
95
KUPIĘ/SPRZEDAM/ZAMIENIĘ / [S] szafy S1 na broń
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Tdnaltnew dnia Lipca 25, 2020, 10:27:30 pm  »
hej,
doczekałem się wreszcie docelowej szafy na 30 sztuk, więc chętnie sprzedam dwie z których do tej pory korzystałem...

jedna na 4szt. długiej z zamkiem elektronicznym
druga na 8szt. z zamkiem kluczowym.

https://m.olx.pl/oferta/szafa-sejf-na-bron-s1-zamek-elektroniczny-na-4szt-broni-dlugiej-CID767-IDFQXff.html

https://m.olx.pl/oferta/szafa-sejf-na-bron-s1-zamek-kluczowy-na-8szt-broni-dlugiej-CID767-IDFQXrY.html


myślę, że cena jest atrakcyjna...jak ktoś weźmie obie to rabacik
96
KUPIĘ/SPRZEDAM/ZAMIENIĘ / Odp: [S] CZ Scorpion Evo3 S1 Carbine - mega tjuning
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Tdnaltnew dnia Czerwca 22, 2020, 11:33:51 pm  »
6700 dla klubowicza... bez kolimatora  ;)
97
SPRAWY KLUBOWE / Odp: Zdjęcia na zawodach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darek dnia Czerwca 12, 2020, 07:27:21 pm  »
Mogę "postrzelać" trochę fot, zabiorę sprzęt.
98
SPRAWY KLUBOWE / Zdjęcia na zawodach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adrian S dnia Czerwca 11, 2020, 09:33:07 pm  »
Hej.

Drodzy Klubowicze, trzeba trochę odkurzyć naszą galerię na forum.

I w związku z tym zwracam się do Was o pomoc, jakby ktoś miał chęć i sprzęt lub kogoś chętnego do zrobienia kliku fajnych zdjęć na naszych przyszłych zawodach. To będę bardzo wdzięczny. Mam w planach odświeżyć galerię i dodawać zdjęcia nie tylko z zawodów. 

Dzięki

Adrian
99
SPOTKANIA / XC Zawody Grand Prix 2020 28.06.2020 Strzelnica Miejska w Kwidzynie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marek H. dnia Czerwca 05, 2020, 01:12:33 pm  »
Zapraszamy na drugą w tym roku edycję zawodów Grand Prix 2020.


W planach 3 konkurencje strzeleckie:
- pistolet bocznego zapłonu. 10 strzałów. Odległość 25m. Pozycja stojąc. (Konkurencja liczona do Grand Prix 2019)
- strzelba gładkolufowa - 5 strzałów do celów metalowych. Konkurencja na czas
- karabin bocznego zapłonu z lunetą. Odległość 100 metrów. Dwadzieścia  strzałów. Pozycja leżąca.(Konkurencja liczona do Grand Prix 2019)

 Klub zapewnia broń i amunicję. Startowe dla członków i klubów zaprzyjaźnionych 40zł. Dla pozostałych zawodników startowe wynosi 50zł.
Proszę zwrócić uwagę, że nie będzie strzałów próbnych.
Zawody ujęte w kalendarzu PomZSS.


Pozdrawiam Marek H
100
KUPIĘ/SPRZEDAM/ZAMIENIĘ / Odp: (K) M1 carbine .30 KUPIĘ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Darek dnia Maja 18, 2020, 10:35:15 pm  »
Niestety musisz sam się z rozmówić z właścicielami, nie zam ich. Tak czy inaczej musisz po ewentualny egzemplarz się  udać osobiście.
A co do oceny stanu broni to proponuję bezpośrednie strzelanie z właścicielem na lokalnej strzelnicy lub pomoc/wyjazd kogoś zaprzyjaźnionego kto ma pojecie w broni historycznej jak by nie patrzeć.
Strony: 1 ... 8 9 [10]