Autor Wątek: WITAM NA FORUM  (Przeczytany 80023 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

rado

  • Gość
cześć :)
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpnia 05, 2011, 06:35:13 pm »
zwykle kończymy między 14-tą, a 15-tą - możesz spróbować nas złapać...

jendrzej22

  • Gość
cześć :)
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpnia 07, 2011, 04:27:33 pm »
byłem po 14 na strzelnicy , macie fajny sprzęt :( szkoda tylko ze ekipa z klubu się już zbierała i nawet nie postrzelałem ale za tydzień w niedziele wpadnę i jeżeli pozwolicie to postrzelam razem z wami. Dobrze ze będę po wypłacie

Offline DA6VI6D

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 38
czesc
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 22, 2011, 02:42:13 pm »
Wypada się przywitać co niejako czynię...
Kilku z Was zna mnie jako Dawid.
Kwidzyniak ze mnie przyszywany od ładnych kilku lat.
Z bronią romans zacząłem za namową (znanego wielu z Was)kolegi Irka z Grudziądza i na jego obiekcie pooki istniał przez dwa lata wystrzeliłem małe co nieco.
Irek również zaraził mnie pasją do łowiectwa-i tak już od kilku lat przemierzam bliższe i dalsze knieje z żelazem na ramieniu.
Ludzi tu widzę sympatycznych,tematy ciekawe a formuła niedzielnych spotkań bardzo mi odpowiada.
Jeśli pozwolicie to zostanę tu na dłużej :)
Wolny od klęczenia.

nateck

  • Gość
czesc
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 22, 2011, 06:32:06 pm »
Witamy :) zatem

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
czesc
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 23, 2011, 06:34:03 pm »
Witam Dawid
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

Marcin

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 30, 2011, 01:27:17 am »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)
Mam na imię Marcin i z niektórymi miałem już okazję się spotkać na ostatnich zawodach, mam nadzieje ze będę miał możliwość postrzelać i spędzić mile czas w Waszym zacnym gronie.

Do zobaczenia na strzelnicy

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Witam
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 30, 2011, 08:10:50 am »
Witaj Kolego.
Cieszymy się, że jest kolejny "zarażony" tym sportem.  :mrgreen:
Napisz coś więcej o sobie i o Twoich doświadczeniach z naszymi zabawkami  ;-)
pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Marcin

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 30, 2011, 10:34:03 am »
Jeśli chodzi o doświadczenia ze strzelaniem zanim się na Was natknełem nie były specjalnie ciekawe, w naszej armii wystrzelałem 5 ostrych i 2 ślepe z ak 47. Przez ostatnie 10 lat tylko sporadycznie bawiłem się wiatrówką.
Jakiś czas temu dowiedziałem sie o zawodach organizowanych z okazji dnia Niepodległosci i postanowiliśmy się sprawdzić, dzień wcześniej umówiliśmy się z Maćkiem który świetnie nas przygotował i zajelismy 4 miejsce ( wielkie dzieki dla Maćka ) , takim oto sposobem połknełem bakcyla i bede Was z pewnością częściej odwiedzał na strzelnicy.

Na co dzień prowadzę firmę
www.twojdom-kwidzyn.pl
Dla klubowiczów i forumowiczów na hasło VIS specjalne rabaty  :mrgreen:

Poza tym że polubiłem strzelanie to od dawna lubie mocne auta, od jakiegoś czasu poruszam sie tzw CZOŁGIEM  czyli W140

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Witam.
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 30, 2011, 12:34:25 pm »
Czasy niespokojne to i każda "lufa" się przyda! :lol:  Nie łam się Marcin we wojsku to każdy tak strzelał jak i ty. Po to jest strzelnica, klub żeby można było nabyć doświadczenia w obchodzeniu się bronią. Do zobaczenia na strzelnicy.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Offline DanielH

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 109
Witam - Cześć
« Odpowiedź #159 dnia: Stycznia 17, 2013, 06:28:39 am »
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nazywam się Daniel i Ostatnio miałem przyjemność spotkać się z waszym klubem na strzelnicy i postrzelać trochę, co mnie bardzo zainspirowało i zainteresowało.

Moje doświadczenie jest bardzo małe, raz byłem na zawodach zabawowych w Osiu i teraz dwa razy miałem okazję postrzelać z wami. To tyle jeżeli chodzi o ostrą amunicję.

Aktualnie posiadam też wiatrówkę ( i tak naprawdę od tego się zaczęło). Jest to wiatrówka GAMO CFX 4,5 mm może nie jest to nic specjalnego ale dostarcza dużo zabawy.

Ubiegam się o członkostwo w KKS VIS - złożyłem już deklarację i może uda się dołączyć do waszego grona.


Pozdrawiam
Daniel

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Witam - Cześć
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 17, 2013, 02:51:51 pm »
Witamy!

Zapraszamy co niedzielę do czynnego udziału w treningach strzeleckich.
Zbiórka przed magazynem przy ul. 11 Listopada (CKJ). Z rozpoznaniem nas nie bedziesz miał problemu, ponieważ juz się widzieliśmy w ostatnia i przed ostatnią niedzielę.
Informacje o szczegółowych cenach amunicji mozesz sie dowiedzieć na miejscu u kolegi Jacka (magazynier).
Twoja deklaracja zostanie dostarczona do rozpatrzenia na biurko Prezesa.
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

StG

  • Gość
Witam - Cześć
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 17, 2013, 08:48:43 pm »
Cześć
Witamy w Klubie. Zapraszamy w każdą niedzielę na godz 10 w magazynie. W magazynie mamy zbiórkę i startujemy na strzelnicę. Na początek zapraszam ze swoim pneumatykiem a wszystkie inne rzeczy związane z Klubem i strzelectwem będziemy wyjaśniać , tłumaczyć. Mnie jeszcze przez parę niedziel nie będzie ale koledzy napewno pomogą i wyjaśnią jakie są zasady przystąpienia do Klubu i uprawiania sportu strzeleckiego.
pozdrawiam Jacek

Tomik_UNO

  • Gość
Hej!
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 22, 2013, 03:57:38 pm »
Cześć. Witam wszystkich. Jestem Tomek, mam 32 lata i mieszkam w Sadlinkach. W przed ostatnią niedzielę miałem przyjemność zboczyć ze Sportowej w odpowiednim miejscu i trafić na strzelnicę, poznałem kilku z was. Mam także nadzieję poznać resztę gdyż chciałbym dołączyć do grona klubowiczów :) Za sprawą Janusza (caballariusa) utwierdziłem się w przekonaniu, że to jest właśnie "to" :) Dzięki!!
Mam nadzieję spotkać was w niedzielę na strzelnicy a tymczasem powertować forum i zobaczyć co się z czym je :)
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Darek

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 690
Hej!
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 22, 2013, 07:40:15 pm »
Cześć Tomek, daj sobie spokój z "wertowaniem" forum. Wpadaj na strzelnicę i do magazynu w niedzielne przedpołudnia to przedstawimy ci nasze "menu" i z czym to wszystko "jadamy" ;)
Również przy okazji poznasz pozostałych "konsumentów" tej "biesiady"  luzik
12/70=> 9x19=> 7.62x39=> 7.62x25=> 5.56x45/223 REM=> 22LR=> 0.177 AA Pro Sport=>Derringer .45 CP

StG

  • Gość
Hej!
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 22, 2013, 08:08:30 pm »
Hej,
Teraz w najbliższą niedzielę tym bardziej zapraszamy na nasze zawody. Strzelamy pistolet i strzelbę.
Pozdrawiam Jacek