Forum dyskusyjne Kwidzyńskiego Klubu Strzeleckiego VIS > SPRAWY KLUBOWE

II Komunikat Zarządu

<< < (2/2)

Darek:
A kto mówi że jest jakieś zamieszanie ?:) Jest sielsko i anielsko...kurz opadł, każdy wybrał własne zabawki i własną piaskownicę.
Co tu dużo rozprawiać.

jerbro:
Ponieważ zostałem wezwany do tablicy to śpieszę z wyjaśnieniami. Mam nadzieję, że tym samym odpowiem Dawidowi i pozostałym Kolegom. Zacznę trochę od końca:



--- Cytat: DA6VI6D link=topic ---
-zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła ?

--- Koniec cytatu ---

 Załóżmy, że zatrudniłeś młodego człowieka do swojej firmy. Chłopak okazał się trafionym narybkiem. Angażował się w pracy, wychodził często z własną inicjatywą. Zacząłeś w niego inwestować. Dostrzegłeś w nim osobę, która może Ci pomóc w prowadzeniu firmy. Wysłałeś go na szkolenia-pakiet Office, pisanie maili, negocjacje z klientami i takie tam inne dyrdymały.
Wziąłeś go do Zarządu swojej firmy. Przekazywałeś mu coraz więcej wiedzy na temat własnej pracy i klientów. Chłopak w tym czasie, nie budząc Twojego zaniepokojenia i korzystając z infrastruktury Twojej firmy – założył za płotem własną firmę o identycznym  profilu z Twoją. Ba, mało tego - zaczął Tobie podbierać najlepszych pracowników.
Ale co tam. To nic. Zgodnie z propagowanym przez Ciebie hasłem „zdrowa konkurencja” dajesz chłopakowi swoje dwa najlepsze samochody i odstępujesz mu kilka intrantnych kontraktów. Niech ma.

 albo

zamieniam swojego Passata na busa najlepiej w kolorze czerwonym i jadę do kilku firm w Kwidzynie dla których jeździ Jacek i mówię: ”Panowie, od dzisiaj będę dla was jeździł za połowę kwoty, którą płacicie Jackowi” Co mi tam. Niech stracę. Wszystko to w imię „zdrowej konkurencji”

 Powyższe pozostawiam Kolegom do własnej oceny.



--- Cytat: DA6VI6D link=topic ---
-profile działalności obu Klubów mogą się wyśmienicie uzupełniać ?

--- Koniec cytatu ---

 Piszesz o profilach działalności obu klubów. Na tą chwilę wg naszej wiedzy jest tak:
 Profil sportowyKKS VIS = KSSKProfil kolekcjonerskiKKS VIS = KSSK Trudno w takim przypadku mówić o uzupełnianiu się. Dostrzegam tu wyłącznie niezdrową konkurencje.



--- Cytat: DA6VI6D link=topic ---
-warto przestać szukać (często na siłę) tego co dzieli,a zobaczyć duży potencjał jaki drzemie w  połączeniu wysiłków i możliwości obu Klubów.
--- Koniec cytatu ---
Potencjał drzemał gdy byliśmy  razem. We dwójkę zrobisz więcej. W pojedynkę o wiele mniej.
Chciałbym tutaj głośno i wyraźnie powiedzieć, że Jacek będąc członkiem Zarządu KKS VIS, założył stowarzyszenie o identycznym profilu z naszym stowarzyszeniem. Takie działania są mówiąc delikatnie mało etyczne i ewidentnie godzą w interesy naszego Klubu.
Twierdzisz, że działania Jacka nie szkodzą? To zauważ, że w tej chwili stoimy po obu stronach barykady. Ty jesteś zwolennikiem Jacka. Ja jestem przeciwnikiem Jacka.

Jacek swój cel osiągnął w 100%. Podzielił nasz Klub jak się okazuje bardzo skutecznie, czego Ty jesteś tego najlepszym dowodem. Dlaczego? Byłeś zajęty  swoimi sprawami a jednak Jackowi udało się Ciebie wkręcić w ten konflikt. Pytanie nad kim teraz Jacek pracuje?
 

DA6VI6D:
I takie argumenty trafiają do mnie w 100%
Przyznaję Ci Jerzy całkowitą rację.
Mógł Jacek załatwić to bardziej uczciwie wobec dotychczasowego klubu,zarządu i kolegów.
Czas pokaże,jakie żniwo zbierze.
Tym czasem,kolejny sezon strzelania dynamicznego  rozpoczeliśmy udanie(kolejne IPSC GDAŃSK OPEN za nami).
I na tym własnie co tak naprawdę nas łączy nie dzieli proponuje się skupić.
Przypominam,że w najbliższą niedzielę na bydgoskiej Zawiszy kolejne widowiskowe zmagania w konwencji Ligi Sportera.
Będzie to dla nas wyjątkowa okazja do dynamicznego strzelania karabinowego także na dystansie -Uwaga-300m !!!
Polecam wszystkim wybrać się(bo jest niedaleko  :-\ ),popatrzeć (50-u komandosów  8) w jednym miejscu!) i pokibicować -bo dwóch "naszych "startuje.

jerbro:
Cieszę się, że mamy identyczny pogląd na całą sprawę.
Gratuluję dobrego wyniku w Lublewie. Powodzenia w Bydgoszczy. Niedziela 18 maja to również zawody History Arms w Lublewie i zawody w Kaczorach. Szkoda, że wszystko zbiegło się w tą jedną niedzielę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej