Autor Wątek: Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja  (Przeczytany 4397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« dnia: Kwietnia 24, 2007, 05:20:42 pm »
Witam
Ostatnio zostałem przywołany do porządku, że nie poinformowałem o zawodach w Ostródzie. Jest już termin kolejnych zawodów, jak w temacie - 20go maja, pewnie z rańca koło 10.00-11.00. Jeśli są chętni na wyjazd to zapraszam, mam jeszcze 3 miejsca w samochodzie.
Proponowane są 4 tory, dwa długie (32) i dwa średnie (16), całość ma być w 4 drużynach więc przy założeniu poprzedniej lub mniejszej frekwencji na jakieś 4 godziny intensywnego strzelania, po 96 kulek każdy zawodnik.
Jak uda mi się załatwić dodatkowe magazynki to chętnie sam bym wystartował, i może też ktoś z was z tej samej broni... jeśli nie załatwię do tego dnia kompletu, to jadę jako zwykły obserwator.

pzdr

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 24, 2007, 06:05:21 pm »
Tez chcialbym popatrzec, a moze postrzelac. Zamawiam jedno miejsce w samochodzie  :D
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2007, 07:36:01 pm »
Cytat: "jasno"
..Zamawiam jedno miejsce w samochodzie  :D
OK, miejsce dla Ciebie reserved  8)

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 26, 2007, 09:09:55 am »
Zamawiam jedno miejsce w samochodzie .
Strzelanie jak najbardziej , ale jakie zasady  :?:  prędzej popatrzeć  :shock:
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 26, 2007, 09:15:18 am »
Ryba
Ja też czytam o IPSC i dochodzę do wniosku że jest to wszechstronna dziedzina strzelectwa, aczkolwiek najbardziej dynamiczna ze wszystkich jakie spotkałem. Sam raczkuję w tym względzie bo niewiele wiem na ten temat, ale nieźle się najarałem na IPSC i raczej w tym kierunku chciałbym podążać.

Jeśli chcecie, mogę zamieścić parę plików do poczytania, choć lepiej o tym pogadać jak się spotkamy ;)

pzdr

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 27, 2007, 08:14:08 pm »
Piotr zapodaj linki poczytam

(najbardziej dynamiczna ze wszystkich) a nasza kondycja ?
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 30, 2007, 02:17:16 pm »
na początek polecam poniższą stronę :

http://ipsc.pl

w zakładce start jest historia i z czym się to je. W zakładce pliki, są w dwóch wersjach językowych przepisy w kategorii pistolet, która najbardziej mnie interesuje.
W którymś z plików są również wymiary popperów, tarcz itd. Mam paręplików na dysku, ale najwyżej wyśle ci mailem.

Najbliższy zarejestrowany klub IPSC jest w Gdańsku :

http://ipsc.gdansk.vpr.pl/

Mają tam też kilka filmików ze swoich zawodów, włącznie z pompkami ;) Warto obejrzeć, widać chłopaki mają fioła na punkcie strelania przez oponki :P
Więcej jak się spotkamy.

pzdr

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 01, 2007, 05:09:04 pm »
Jaka nasza kondycja okazało się dzisiaj ?
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 02, 2007, 05:32:27 pm »
oto treść zaproszenia jakie dziś dostałem :

W dniu 20 maja 2007r. o godz. 11,oo na strzelnicy w Kaczorach gm. Ostróda planowane są zawody Klubu Strzeleckiego GARDA.

W programie przewidziane są następujące konkurencje:
1) strzelanie precyzyjne z kbks Brno (otwarte przyrządy celownicze) na 50 metrów,
2) strzelanie precyzyjne z kbks Ural (przeziernikowe przyrządy celownicze) na 50 metrów,
3) dwa tory dynamiczne do strzelania z pistoletu centralnego zapłonu,
4) strzelanie dynamiczne ze strzelby gładkolufowej.

W konkurencjach strzelania dynamicznego z pistoletu startują wyłącznie posiadacze pozwoleń na broń.

Konkurencje 1, 2 i 4 przewidziane są dla członków Klubu oraz innych osób, które nie posiadają pozwoleń na broń (posiadacze pozwoleń na broń będą w tych konkurencjach klasyfikowani osobno).

Wszyscy chętni do startu w zawodach mile widziani. Szczegóły wkrótce.

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 02, 2007, 09:14:50 pm »
w konkurencjach 1,2 i 4 spokojnie możemy wystąpić, dałem zapytanie jak z amunicją, czy mamy zabrać swoją czy organizatorzy dadzą swoją. Wystarczy chyba wpłacić wpisowe na turniej ( ostatnio było 25 zł ). dam znać jak się dowiem więcej szczegułów

pzdr

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 04, 2007, 01:21:20 pm »
mam potwierdzenie,  że amunicję zapewniają organizatorzy. Nie znam jeszcze wielkości wpisowego, dam znać, to co jedziemy postrzelać ?

pzdr

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 13, 2007, 10:39:59 pm »
Otrzymałem dziś przypominalskiego maila....


Dla przypomnienia:
 W dniu 20 maja 2007r. o godz. 11,oo na strzelnicy w Kaczorach gm. Ostróda planowane są zawody Klubu Strzeleckiego GARDA.

W programie przewidziane są następujące konkurencje:
1) strzelanie precyzyjne z kbks Brno (otwarte przyrządy celownicze) na 50 metrów,
2) strzelanie precyzyjne z kbks Ural (przeziernikowe przyrządy celownicze) na 50 metrów,
3) dwa tory dynamiczne do strzelania z pistoletu centralnego zapłonu,
4) strzelanie dynamiczne ze strzelby gładkolufowej.

W konkurencjach strzelania dynamicznego z pistoletu startują wyłącznie posiadacze pozwoleń na broń.  

Konkurencje 1, 2 i 4 przewidziane są dla członków Klubu oraz innych osób, które NIE POSIADAJĄ pozwoleń na broń (posiadacze pozwoleń na broń będą w tych konkurencjach klasyfikowani osobno). Broń i amunicję zapewnia do tych konkurencji KS GARDA.
W strzelaniach DYNAMICZNYCH Z PISTOLETU zawodnicy strzelają z własnej broni i amunicji.

Wszyscy chętni do startu w zawodach mile widziani.

Uwaga zawodnicy chcący startować w strzelaniach DYNAMICZNYCH proszeni są o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem naszej strony internetowej www.ksgarda.ngo.org.pl



Niestety brak czasu nie pozwolił mi dopilnować spraw z bronią i magazynkami, rezygnuję więc ze strzelania dynamicznego. Reszta jak najbardziej.... :)

pzdr

pimos

  • Gość
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 16, 2007, 09:04:22 pm »
Jaro i Maciej
poniewaz w piątek wypadl mi wyjazd nad morze będę do Ostrody startowal raniutko prosto z Katow Rybackich przez Elblag. Nie mogę was przez to zabrac. Jeśli jest wiecej chetnych to może wystartowalibyscie jednym autem... Przepraszam was za to ale mam cisnienie rodzinne aby sie tak potoczyl wyjazd i chyba tylko deszcz może przywrocic poprzdni scenariusz.  Dajcie znac jak sie maja sprawy. warto by wystawic pare osob w zawodach i przywiezc jakis puchar. Mam nadzieje ze cos zorganizujecie i razem sie spotkamy. Trasa jest prosta w Ostrodzie trzeba odbic na Gdansk i zaraz za miastem po lewej stronie mija sie stacje orlenu. jakies 300 m dalej jest skret w prawo i zolta tablica STRZELNICA KS GARDA KACZORY. Potem przez las jakies kilkaset metrow i jestesmy na miejscu. Dajcie znac jak sie sprawy maja. Jeszcze raz sory za ta niespodzianke ale tak wyszlo.
pzdr

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 17, 2007, 08:32:24 am »
Piotr, przywieź dużo zdjęć. Warto popatrzeć na to wszystko z bliska. Miłej zabawy.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody IPSC w Ostródzie - 20 maja
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 17, 2007, 04:46:46 pm »
Piotr
Nie zapomnij aparatu :!:  :!:  :!:  i popstrykaj dużo zdjęć. :idea:  :idea:
Ja zorganizuje sobie czas wolny w niedzielę. 8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8) Mam nadzieję,że będzie to dzień zaje fajny. :goodjob:  :goodjob:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
Twoje fotki :?:  :?:  :?:  :?:  oczywiście jak będziesz je miał czas robić; :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: będą wnosić coś nowego w twoim doświadczeniu strzeleckim i  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

Na zdrowie :goodjob:   :shock:  :twisted:  8)  8)  8)
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II