Autor Wątek: Niedziela 01.06.2008  (Przeczytany 1134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Niedziela 01.06.2008
« dnia: Maja 27, 2008, 07:50:22 am »
Cytuj
W najbliższą niedzielę 1 czerwca 2008r. godz. 11,oo na strzelnicy w Kaczorach odbędą się XXIII Zawody Strzeleckie KS GARDA, na których strzelać będziemy w czterech konkurencjach:

- „Tor strzelbowo – pistoletowy” - strzelanie dynamiczne ze strzelby gładkolufowej do celów metalowych i z pistoletu do celów metalowych, tarcz papierowych i kiwaka (konkurencja da osób posiadających własne pistolety kalibru min. 9 mm),

- „Karabinek i blaszki” strzelanie z karabinka bocznego zapłonu (otwarte przyrządy celownicze) do celów metalowych z pozycji leżąc poprzedzone strzelaniem próbnym do tarcz papierowych (20 strzałów),

- „Śrutowa pompka” – strzelanie na czas 5 nabojami ze strzelby gładkolufowej do celów metalowych (konkurencja dla osób, które nie startują na Torze strzelbowo - pistoletowym),

- „Margolin i blaszki” – strzelanie na czas z pistoletu bocznego zapłonu do sześciu metalowych blaszek.

Opłata startowa 25 zł dla członków Klubu i klubów zaprzyjaźnionych, a 50 dla innych osób. W ramach startowego amunicja do wymienionych trzech ostatnich konkurencji, a także kiełbaski z grila i napoje chłodzące.


Ja się raczej melduje, wstępnie jadę z Mierzei Wiślanej bezpośrednio przez Elbląg. Drugie auto z Kwidzyna, kto jedzie ? Trza zamówić amo....

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline KrzychG

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 128
Niedziela 01.06.2008
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2008, 10:18:23 am »
Wstepnie: ja, drewniany, Ryba i Jurek. Dla nas trzy paczki pestek poproszę.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Niedziela 01.06.2008
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2008, 11:06:27 am »
zamówiłem 4 paki, rozumiem że Ryba ma pestek pod dostatkiem z ostatnich zawodów  :mrgreen:  czy to jeszcze z tych co cały magazynek mu został  :figielek:

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Niedziela 01.06.2008
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2008, 07:03:42 am »
Komunikat z zawodów jest już na stronie Gardy

http://ksgarda.ngo.org.pl/komunikaty.php

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]