Autor Wątek: Piknik strzelecki sobota 18-go  (Przeczytany 3061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Piknik strzelecki sobota 18-go
« dnia: Czerwca 08, 2011, 07:43:06 pm »
Zgodnie z otrzymaną ulotką, tego dnia imprezą towarzyszącą obchodów Dni Kwidzyna będzie piknik strzelecki. Ponieważ nikt nic nie wie do końca, to chciałbym poinformować, że tego dnia bez względu na to, kto będzie strzelał na długiej osi, chcielibyśmy z Filipem zorganizować mini-tor 3G na krótkiej osi. W tym celu przygotujemy w godzinach popołudniowych łączony tor strzelba-karabin-pistolet. Tor może być wykorzystany osobno lub łącznie. Do jego budowy będziemy potrzebować 3 poppery i około 6 tarcz IPSC. Wiem, że są chętni do poznania podstaw dynamiki, tak więc tego dnia będzie to tor szkoleniowy, dla osób chętnych z naszego klubu posiadających amunicję 12/76, 9 para i 7,62x39. Broń mogę użyczyć lub można posiadać własną. Na miejscu będzie timer, więc klasyfikacja łączna może posłużyć do komunikatu.
W jednym przebiegu toru przewiduję 3x śrut + 4x 9mm + 4x karabin. Niestety nie mamy przesłon, ale może będzie beczka i coś jeszcze...
Kolegów z którymi rozmawiałem o dynamice poinformuję jeszcze na którą godzinę się pojawimy na strzelnicy. Niestety testu IDPA nie zorganizujemy, moim zdaniem zbyt dużo czasochłonny jest i nie wszyscy mają klamoty w klasie sprzętowej (kabury i ładownice). Dlatego wystarczy mini tor i masę zabawy, którą można wielokrotnie powtórzyć.

pozdrawiam
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 14, 2011, 08:44:05 am »
Nie znam jeszcze dokładnej godziny rozpoczęcia ale wstępnie spotykamy się koło 12.00-13.00 na strzelnicy z klamotami, z których spróbujemy zbudować tor. Rozmawiałem wczoraj z Jurkiem, wstępnie potraktujemy ten tor jako część naszych klubowych zawodów, a o ile będzie jeszcze czas to odstrzelimy też biatlonki. Dobrze byłoby to zrobić jeszcze przed 16.00 by zdążyć przed nawałnicą z miasta.
Przypominam dla chętnych do dynamiki zabieramy (lub pożyczamy) dowolną kaburę otwartą zapinaną do pasa, ładownicę na dodatkowy magazynek, najlepiej zapinana do pasa, amunicję strzelba+karabin+pistolet oraz - kto ma - swoją broń. Kto nie ma broni, chętnie klubowiczom użyczę swojej, ale kaburę i ładownicę musicie mieć swoją. Obowiązkowo też okulary, bo bedziemy walić do popperów, więc możliwe rykoszety.
W razie czego macie do mnie telefon.
Jurek, przypominam się z kluczem do bunkra, mam nadzieję, że nasze tarczownice jeszcze istnieją i nie zgniły.....
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Blackfusion

  • Gość
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 16, 2011, 03:12:58 pm »
z tego co widzialem piknik strzelecki zaczyna sie jutro (piatek) ok 16:00 ? jak to wygląda w sobote i niedziele ? pozdrawiam

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 17, 2011, 01:45:56 pm »
Dziś jest dla zakładów pracy jutro dla klubowiczów i przechodniów :mrgreen:
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 17, 2011, 01:53:23 pm »
Wstępnie ustaliliśmy z Filipem że spotykamy się na strzelnicy koło 14.00. Zatrzymujemy się na krótkiej osi i zaczynamy budować tor. Do pomocy zapowiedzieli się Michał i Przemek. Wszystkich chętnych, oprócz tych, z którymi rozmawiałem, zapraszam na mały kurs strzelectwa dynamicznego pod kątem bezpieczeństwa i przepisów IPSC. Zbudowany tor posłuży do szkolenia i zawodów od godziny 16.00. Zapraszam.
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 19, 2011, 12:30:48 pm »
Niestety nie mogłem się pojawić... :(

Offline snipertomek

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 32
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 19, 2011, 05:34:36 pm »
Zaczęło się bardzo pod wiatr, LOK popierdzielił nam szyki - delikatnie mówiąc. Ogólnie trzy dni fajnej zabawy. Wyglądało to mniej więcej tak.
http://www.youtube.com/watch?v=mNytlrTVZgg

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 19, 2011, 06:02:28 pm »
Tomku filmik poprostu rewelka :clap:  :clap:  :clap:
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

Offline jahu

  • Shooter
  • *
  • Wiadomości: 13
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 19, 2011, 09:50:16 pm »
nie ma jak dobra zabawa pozdrawiam
pozdrawiam jahu

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Piknik strzelecki sobota 18-go
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 19, 2011, 10:50:24 pm »
Widziałem dzisiaj rano pokaz przedpremierowy. Kapitalnie zmontowany! Tomek szacun!  :radocha:  :clap:  :radocha:  :clap:  :0shoot
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"