Autor Wątek: Zawody Andrzejkowe  (Przeczytany 2829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« dnia: Listopada 16, 2009, 11:37:47 am »
Otwieram wątek w tym dziale, aby ustalić nasze wewnętrzne sprawy i zebrać informacje. W temacie SPOTKANIA macie w zasadzie wszystko, w tym miejscu potrzebuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :

- kto przywiezie na strzelnicę poppery, w magazynie ich nie ma. Dla przypomnienia potrzebujemy 5 małych. Nie blachy. Poppery
- Kto będzie sędziował KBKS i centralny zapłon ? CZ raczej będzie pilnował Prezes Cieśla, bo to ich własność. Przypominam, że kto nie ma - płaci Gardzie za strzelanie z ich broni i amunicji z pominięciem naszych kwitów. Na mój gust potrzebujemy dwóch sędziów.
- Kto będzie w biurze zbierać kasę, wydawać kwity i zliczać wyniki ? (stolik ?)
- Kto chętny podjedzie po garmażerkę z napojami do Maxima przed zawodami ? Jak by było gotowe przed zawodami to mogę podjechać. Później muszę z Filipem budować Tor?
- Jaki proponujecie cennik za komercyjne strzelanie ?
- Co się tyczy KBKS to proponuję strzelać do tarcz a nie biatlonek. Stojaków mamy sporo, biatlonki tylko dwie. Można więc przygotować więcej stanowisk (materace). Wasze zdanie ?
Jaro - liczę na Ciebie ojcze w kwestii dyplomów i kwitków. Wzór na dynamikę podeślę jeszcze dziś lub jutro.

Koncepcja - W zasadzie bez mundurówki liczę na 30 osób. Około 15 osób z VISa i Gardy. Do tego harcerze z miasta (w środę zaproszenie w Pulsie) oraz moi znajomi. Garda bierze tylko 100 naboi do karabinu, kto potrzebuje komunikat niech korzysta. Ja rezygnuję.

Teraz czekam na wasze opinie, Panie i Panowie....

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2009, 07:24:30 pm »
Jak będzie wyglądać konkurencja karabin centralnego zapłonu, w jaki sposób można się do tego dołączyć? I jak kwestia amunicji, rozliczeń do tego?
Postaram się około 9-tej być na strzelnicy i będę do dyspozycji.
Może urządzić mały pokaz strzelania czarnoprochowego... tak dla świadomości ludzkiej? Mógłbym wziąć karabin, rewolwer...

struś

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2009, 09:13:45 am »
Cytat: "rado"
...
Może urządzić mały pokaz strzelania czarnoprochowego... tak dla świadomości ludzkiej? Mógłbym wziąć karabin, rewolwer...



Trochę już za późno, ale z cp to niedługo będziemy mogli zrobić konkurencję, 4 lufy dymiły ostatnio..

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2009, 02:07:27 pm »
Cytat: "rado"
Jak będzie wyglądać konkurencja karabin centralnego zapłonu, w jaki sposób można się do tego dołączyć? I jak kwestia amunicji, rozliczeń do tego?

Sprawa jest prosta. Podchodzi się do Prezesa Cieśli na stanowisko. On ma kwitki, karabin i amunicję. Strzelamy po australijsku, więc po jednym strzale. Należność za tą konkurencję uregulowujemy bezpośrednio u Prezesa Gardy (spodziewam się od 3 do 5 zeta). Podobnie przy dogrywce. Strzelamy nabojem kałacha, dopóki nie będzie karabinu centralnego w klubie, musimy rozwiązać to w ten a nie inny sposób. Konkurencja jest utworzona z myślą o kolegach, którzy będą składać papiery na pozwolenie, a komunikatów z centralnego karabinu jak na lekarstwo...
Nie widzę problemu abyście trochę podymili z czarnego. To też robi wrażenie. Będą media więc można się pokazać.

Radek
Weź proszę tarcze te wojskowe, dostaniesz za nie TSy jak kupimy na klub.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2009, 03:25:06 pm »
Piotr sprzęt na tor pistoletowo-strzelbowy przygotowany w 90% brak tylko zaklejek. Tyczki, tarcze( no shootym ) , mocowania do taśmy zrobione. Popery można wrzucić do Hondy jak wejdą.
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2009, 07:10:31 pm »
Tarcze wożę w aucie więc nie zapomnę :D
wezmę wszystko co mam z czarnego prochu, choćby po to aby można było pokazać...

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2009, 08:16:05 pm »
Filip
Zaklejki brązowe mam w domu, czarne są w klubie. Mam też pokserowanych trochę tarcz do KBKS na papierze A3. (dwie tarcze na jednym arkuszu). W chwili wolnego wrzucę więcej. Ale jakbym zapomniał, to może ktoś z kolegów się określi z sędziowaniem na długiej osi i przygotuje też trochę tarcz. Pamiętaj Filip o młotku i takerze. Inaczej będziemy szukać w niedzielę pinesek po CPNach. Natomiast nie ma pojęcia gdzie są poppery, bo w klubie ich nie ma. Potrzebujemy  5. Czy ktoś wie gdzie są i jak dojadą na strzelnicę ? Koncepcja toru rozpisana. Potrzeba 5 naboi śrutowych do strzelby i minimum 20 do pistoletu. Do tarcz można będzie dostrzelić ( po zmianie magazynka ) więc warto mieć parę sztuk więcej przy sobie.

Wzór metryczki podeślę jutro.
Jarek. Masz pomysł na  metryczki dla reszty konkurencji, albo gotowca ?

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline jerbro

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1373
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 17, 2009, 09:16:22 pm »
Panowie, zawody tuż, tuż, a chetnych do organizacji, sędziowania nie widzę. Czyżby wszystkich rozłożyła grypa?
Michał, Darek, Witek, Ryba, Drewniany, Jarek i pozostali koledzy ... ?
Kto z Was poprowadzi kbks ?. Kto przywiezie zupkę, kto zajmie sie kuchnią? Robimy grilla, czy nie? Jeżeli mamy być gospodarzami, to ugośćmy naszych kolegów z Ostródy, Olsztyna co najmniej tak jak oni goszczą nas. Myślę, że potrafimy zrobić to lepiej.
Wykażmy więc trochę inicjatywy. Potraktujcie mój apel poważnie i zgłaszajcie się do Piotra po przydział zajęć.
Ja ze swej strony załatwię zupkę, pieczywo, gary. Jeżeli zdecydujecie się na grilla to dajcie znać. Kupię co trzeba i dam dwa wory węgla.
Jutro już środa, więc czasu mamy coraz mniej.
Pozdrawiam
    Jurek
  SP2BRO

Offline jasno

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • http://manufakturastrzelecka.pl
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 18, 2009, 07:36:05 am »
Dyplomy zrobione, tylko wydrukować.
Piotr,daj znać jak dokładnie będą wyglądać tory bym wiedział jak zrobić metryczki - IPSC czy IDPA?.
Mogę również robić za biuro obliczeń i kasjera.
Poppery o ile dobrze pamietam są u Lesia.
Trochę na ostro, trochę z wiatrem.
http://manufakturastrzelecka.pl

Offline drewniany

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 162
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 18, 2009, 09:11:27 am »
OK zupkę i gryla mogę przytransportować i ognia popilnować :-)
Pozdrowienia
              Krzych
www.kksvis.pl
www.airbar.pl
==========================
\"Mam chinkę i nie zawaham się jej użyć !!! \"

Offline pimos

  • Administrator
  • Shooter
  • *****
  • Wiadomości: 1364
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 18, 2009, 12:40:17 pm »
Cuda, cuda w państwie naszym. Nie ma to jak motywatory  :mrgreen:

Zaraz biorę się za metryczkę IPSC. Oczywiście, nie będzie słowa o IPSC bo robimy to tylko w konwencji. Nikt nie będzie targał komputera i liczył. Będziemy poprostu doliczać czas do wyniku timera czas karny (apropos: Jurek, przekaż Rybie Timer przed niedzielą).
Ta sama metryczka będzie mogła służyć do samej pompki. Pominie się tylko strzelanie tarczowe.

Na KBKS metryczki zrób proste, jak w Kaczorach.

W Kwestii spotkania. Proponuję 8.30 - 9.00 pod magazynem. Trzeba pobrać broń i klamoty. W godzinę dojazd i przygotowanie torów, potem pre-match. Od 11.00 możemy przywitać gości.
Weźcie UKF-ki kto ma na pasmo cywilne.

pzdr
Lazy Armed Cat
[SP2VIS]

Offline ryba MR

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 510
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2009, 01:39:37 pm »
Popery Leszek dowiezie w sobotę po strzelaniu.
Ryba , Darek - oś 100m KBKS przygotowanie i prowadzenie strzelania
Drewniany - zaplecze gastronomiczne (do pomocy ktoś ????)
Jarek, Witek - obliczenia i kasa
Piotr, Filip, Tomek - oś 25m przygotowanie i prowadzenie strzelania
Pan Cieśla - oś 100m centralny zapłon
Organizator i osoba odpowiedzialna za zawody ?

Do dyspozycji będą Leszek i Michał, kto jeszcze ?
Pozdrawiam Maciej
===================
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi." - Jan Paweł II

rado

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2009, 03:58:55 pm »
Ja będę do dyspozycji

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 18, 2009, 08:18:15 pm »
Darek przywiozę ci twoje książki!
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

struś

  • Gość
Zawody Andrzejkowe
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 19, 2009, 07:00:45 am »
Jeżeli się nie rozchoruje, to pomogę...