Autor Wątek: WITAM NA FORUM  (Przeczytany 80040 razy)

0 użytkowników i 40 Gości przegląda ten wątek.

rado

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #135 dnia: Lutego 24, 2011, 05:56:23 pm »
podana tam lista broni jest już troszkę nieaktualna, mamy jej więcej.
Bron czarnoprochowa jest tylko dodatkiem w klubie, mają ją 2-3 osoby...

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #136 dnia: Lutego 24, 2011, 06:28:56 pm »
Dzięki za odpowiedź, jak będę na któryś weekend w domu to wpadnę do Was "poszczelać". Ja dłuższy czas męczyłem kbks (od nowego roku nie strzelam- czas mgr. pisać, studia kończyć i bronić się), z broni krótkiej mi zdecydowanie nie idzie, ale to myślę kwestia treningu, treningu i jeszcze raz treningu. Ostatnimi czasy spodobało mi się strzelanie z czarnego prochu i w tą stronę zamierzam iść. Kolega szuka dla mnie jakiegoś używanego Patriota, jeśli fundusze pozwolą to "zanabędę" taką broń.
Pozdrawiam.

rado

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #137 dnia: Lutego 24, 2011, 08:15:02 pm »
odpuść sobie patriota... niezupełnie jest zgodny z prawem...

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #138 dnia: Lutego 24, 2011, 08:58:10 pm »
W pewnym sensie tak, nie jest to replika broni, tylko współczesny pistolet zaprojektowany na wzór broni z tamtego okresu. Jego posiadacze mają jakieś problemy w związku z tym? Nie słyszałem nic o tym, dwaj koledzy mają Patrioty i nic nie wspominali. Ten pistolet jest bardzo celny i to mi się w nim podoba.

struś

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #139 dnia: Lutego 24, 2011, 09:05:02 pm »
Raczej chodzi o to, że nie jest zgodny z regulaminem MLAIC wg którego uczestniczy się w poważniejszych zawodach. Różnica to np regulowana szczerbina.

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #140 dnia: Lutego 24, 2011, 09:14:11 pm »
No tak, to też, ale ja nim nie chcę na jakichś wielkich zawodach strzelać, raczej chodzi mi o samo strzelanie taką bronią i zmierzenie się z kolegami. Na lokalnych zawodach nie ma problemu, przynajmniej w Słupsku i okolicach.

struś

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #141 dnia: Lutego 24, 2011, 10:19:36 pm »
No to Patriot będzie ok, ale i tak na Twoim miejscu postarałbym się przed zakupem postrzelać z innych pistoletów....

rado

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #142 dnia: Lutego 25, 2011, 06:40:35 am »
Akurat w tej chwili mam 3 pistolety i karabin... jak będziesz w pobliżu to coś mogę wziąć... chociaż dwa pistolety będę sprzedawał... Struś też z czegoś strzela....

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #143 dnia: Lutego 25, 2011, 07:35:49 am »
Strzelałem z Pioniera, repliki rewolweru Colta Navy 1851, ale to jakaś podróba była podobno, miałem też w łapach jakiegoś dwulufowca, nazwy nie pamiętam, ale nie strzelałem z niego. Z propozycji chętnie skorzystam, dzięki.

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Cześć
« Odpowiedź #144 dnia: Marca 12, 2011, 07:04:00 pm »
Cześć Lewy! Ja w Słupsku studiowałem historię w latach 1992-1997. "Żaczek" jeszcze stoi? Gdzie jeździsz na pokazy lotnicze? Radom, Góraszka?
Pozdrawiam
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

Lewy

  • Gość
Cześć
« Odpowiedź #145 dnia: Marca 27, 2011, 03:14:11 pm »
Cześć. Długo tutaj nie zaglądałem, praca, studia, studia, praca nie ma czasu na hobby. Byłem dwa dni w Kwidzynie, ale nie miałem czasu zajechać na strzelnicę.
Żaczek oczywiście nadal stoi :). Staram się być co rocznie w Góraszce, lecz w tym roku będzie ostatni raz :( bo lotnisko zostanie lub zostało sprzedane pod... centrum handlowe. Kolega jeszcze do niedawna mieszkał 400m od lotniska na przedłużeniu pasa, więc mieliśmy blisko. Byłem też na AeroBorne 09' w Bornem Sulinowie, zajeżdżam też na różne lotniska jeśli są po drodze i coś się na nich dzieje, to nie pokazy, ale miło popatrzeć na "latadła".

Offline kingtiger

  • KKS VIS
  • Shooter
  • ***
  • Wiadomości: 274
Góraszka?
« Odpowiedź #146 dnia: Kwietnia 02, 2011, 07:06:53 pm »
Gdzieś czytałem,że w tym roku nie będzie w ogóle pokazów w Góraszce. Ja w tym roku jadę do Radomia. "Zaczek" hmmmm dużo, dużo miłych i mglistych wspomnień :radocha:
"This is my rifle. There are many like it, but this one is mine"

jendrzej22

  • Gość
cześć :)
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpnia 04, 2011, 06:58:38 pm »
Witajcie!
 To mój pierwszy post, jestem tu nowy ale chciałbym się zapisać do waszego klubu. Mam na imię Tomek i mam 26 lat. przeczytałem to i owo w jaki sposób zapisać się do waszego klubu i wiem ze muszę przejść 3 miesięczny staż więc dlatego wpadnę na wasz zjazd w niedzielę 14 sierpnia o ile się odbędzie. Mam wiatrówkę z lunetą ale nie umiem ją skalibrować, może jak będę na spotkaniu to mi pomożecie ?.

rado

  • Gość
cześć :)
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpnia 04, 2011, 08:05:33 pm »
To może wpadnij lepiej najpierw 7-go, bo 14-go to będzie kociokwik na pikniku, a lepiej poznać się na spokojnie, jesteśmy w każdą niedzielę od 11-tej na strzelnicy.

jendrzej22

  • Gość
cześć :)
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpnia 05, 2011, 01:46:30 pm »
chciałbym wpaść ale pracuje w systemie i akurat mam pierwsze zmiany :(, chyba że będziecie jeszcze po 14 to wtedy będę mógł wpaść od razu po pracy